Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
Пожежна сигналізація для офісу чи дому
ПОДІЇ, НОВИНИ, ПУБЛІКАЦІЇ. Корисна інформація з питань протипожежного захисту.
Про пожежну сигналізацію для офісу чи дому
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Пожежна сигналізація для офісу чи дому

У зв’язку з відключеннями електроживлення багато споживачів в Україні змушені використовувати альтернативні способи освітлення та обігріву своїх домівок або робочих місць. При цьому не завжди використовуються надійні та безпечні прилади. Тому питання пожежної безпеки останнім часом стає все більш актуальнішим.

Уберегти себе від непередбачених ситуацій та істотно мінімізувати можливі втрати допоможе пожежна сигналізація. Вона своєчасно може виявити джерело пожежі за первинними її ознаками: зростанням температури, появою диму або відкритого полум'я.

детектор, датчик пожежної сигналізації

Своєчасне оповіщення про нештатну ситуацію дозволяє істотно знизити ризики матеріальних збитків або нанесення шкоди вашому здоров'ю.

Для реалізації пожежної сигналізації в квартирах, домах або в невеликих приміщеннях зазвичай використовують комплекти охоронно-пожежної сигналізації або окремі автономні димові пожежні датчики.

Автономні пожежні датчики

Автономні пожежні датчики являють собою прилад, у корпусі якого розміщено: захисна сітка, оптична система і електронний блок оброблення сигналів.

Зазвичай датчик живиться від звичайної батарейки та працює в автономному режимі. Він характеризується простотою в установці та надійністю. Принцип його дії заснований на контролі оптичної щільності середовища приміщення, в якому він знаходиться.

При досягненні задимленості навколишнього середовища вище порогового значення електронна схема формує сигнал «Пожежна тривога» - мерехтіння червоного індикатора і включення звукового сигналу.

Комплекти пожежної сигналізації

Стандартний комплект сигналізації має у своєму складі датчики різного призначення (диму, тепла, руху, відкриття дверей, розбиття скла), сигналізатор, який видає звуковий або світловий сигнал, а також прилади оповіщення.

Функцій цих комплектів достатньо для забезпечення пожежної безпеки та охорони невеликих приміщень.

Найбільшої популярності на сьогоднішній день набули комплекти бездротової сигналізації. Усі пристрої такої системи з'єднуються між собою по радіоканалам та керуються пультом дистанційного керування або з мобільного застосунку. У такому разі сигнали тривоги можуть надсилатися на телефон власника у вигляді пуш-сповіщень у мобільний додаток, СМС або текстових повідомлень у меседжери.

комплект пожежної сигналізації

На що варто звернути увагу під час покупки

  • Наявність сертифікату відповідності. Посилання на зазначений сертифікат може бути наведено у експлуатаційній документації.
  • Зовнішній вигляд і маса пристрою. Їхня маса та розміри коливаються від однієї моделі до іншої. Відповідно, обирайте той, що ліпше вписується у дизайн оселі.
  • Гарантійний строк роботи. Коливається від одного до трьох років. Але тривалість роботи пристроїв повинна бути розрахована не менше 10 років.
  • Живлення пристрою. Головна причина неспрацьовування пожежної сигналізації розряджена батарейка. Сповіщувач зазвичай сам нагадає звуковим сигналом про несправність джерела живлення, тому треба його міняти раз на рік або за необхідності.
  • Простота установки. Перевірте наявність у комплекті поставки інструкції з рекомендаціями зі всіх проблем, які можуть виникнути при встановленні та налаштуванні..
  • Гучність і тон звукового сигналу. Оптимальний варіант - не менше 85 дБ на відстані 3 м і тон звукового сигналу не буде схожий на будь-які інші звуки.
  • Захист від помилкових спрацьовувань. Це насамперед - захист від комарів і мошок. Комахи можуть спричинити збої в роботі пожежних датчиків. Крім цього, алгоритм обробки сигналу має звести до нуля можливість помилкових спрацьовувань.
  • Діапазон робочих температур. Це особливо актуально для дач і котеджів. Типовий діапазон повинен становити мінімальні рамки від мінус 10 до 55 °С.
  • Можливість об'єднання кількох датчиків у локальну мережу пожежної сигналізації. Можливість розширення та актуальні технологічні рішення.

Пожежна сигналізація може працювати автономно та сигналізувати лише власнику, але для швидкого реагування на події краще підключитися до диспетчерських служб для виклику допоміжних сил пожежної охорони.

Бажаєте встановити пожежну сигналізацію?

Залиште Ваші дані та отримайте найкращу пропозицію

Отримати пропозицію
Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

CRM не відповідає на запит.

Зателефонуйте, будь ласка: +38(050)7-44-33-66