Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок

Комплекс автоматизації систем протипожежного захисту Кодас

КАСПЗ «КОДАС» - це комплекс програмно-технічних засобів, на основі яких можуть бути побудовані системи протипожежного захисту в житлових, адміністративних і громадських будівлях і спорудах.

КАСПЗ «Кодас» складається з наступного обладнання, яке функціонально розташовується в шафах автоматики (ША) серії ШМК:

 • Центральний пульт керування системами протипожежного захисту ЦПУ СПЗ, який включає в себе:
 • Щит центральний АСМУ ЩЦАСМУ;
 • Комунікаційний сервер АСМУ КСАСМУ;
 • Автоматизоване робоче місце диспетчера АРМ;
 • Щит центральний автоматики протипожежного захисту та сигналізації ЩЦАПЗС;
 • Ящики поверхові автоматики протипожежного захисту та сигналізації ЯПАПЗС;
 • Шафи автоматики протипожежного вентилятора ШАПВ;
 • Шафи автоматики пожежних насосів ШАПН;
 • Шафи автоматики пожежної засувки ШАПЗ;
 • Шафи автоматики блоку релейного ШАБРА;
 • Табло сигналізації стану Кодас-ТСС.

Кожна зона (поверхи, приміщення, електрощитові, машинні відділення ліфтів та ін.) обладнуються одним або декількома ящиками поверховими ЯПАПЗС, які здійснюють постійний контроль за станом усіх пристроїв СПЗ в зоні, а також керування цими пристроями. Для керування приточними і витяжними вентиляційними системами димовидалення на технічному поверсі будівлі встановлюються шафи керування протипожежного вентилятора ШАПВ. Шафа автоматики пожежних насосів ШАПН, яка призначена для місцевого пуску і зупинки пожежних насосів, розміщується в приміщенні насосної, а для керування і контролю стану пожежної засувки на обвідній лінії водомірного вузла холодного водопостачання встановлюється ШАПЗ. Вся інформація про стан СПЗ від вищеперелічених шаф по інтерфейсу RS-485 передається на центральний щит автоматики ЩЦАПЗС, який розміщується в приміщенні пожежного поста. Щит призначений для збору, контролю, реєстрації та відображення інформації про роботу систем протипожежного захисту та керування технічними засобами пожежної сигналізації, пожежогасіння, димовидалення і оповіщення. Для візуального контролю за станом та спрацювання СПЗ служить табло сигналізації стану Кодас-ТСС, яке встановлюється в консьєржській або в коридорі будівлі. Усі шафи зв'язуються між собою двопровідною лінією стандартизованого послідовного інтерфейсу RS-485 кільцевої структури. Конфігурування КАСПЗ «Кодас» проводиться за допомогою персонального комп'ютера і програмного забезпечення «kFireProg».

Інформація з ЩЦАПЗС передається на пульт спостереження і в диспетчерську на центральний пульт керування системами протипожежного захисту ЦПУ СПЗ, який дозволяє візуалізувати поточний стан СПЗ в текстовому і графічному вигляді на моніторі АРМ. ЦПУ СПЗ служить для прийому, обробки, зберігання, архівування та відображення інформації про роботу СПЗ, а також моніторингу та дистанційного керування з АРМ.

Читати повністю
Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

Нажаль, ми не змогли відправити Ваш запит з технічних причин.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа.