Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
Перекатка пожежних рукавів
Виїздне обслуговування пожежних рукавів на вашму об'єкті
Кращий сервіс за доступною ціною з виїздом на об'єкт в Києві та області
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Перекатка пожежних рукавів

Пожежні рукави - це важливий елемент пожежної безпеки, призначений для для подачі води, або іншої рідини до місця гасіння вогню. Його справність та цілісність - є запорукою безпеки майна та життя людей у випадку виникнення пожежі. Тому держава шляхом прийняття відповідного законодавства, забовязує проводити обслуговування пожежних рукавів. Цю процедуру зобов'язані проводити всі об'єкти, що мають засоби пожежогасіння. Відповідно, всі громадські об'єкти, такі як кінотеатри, театри, торгові та бізнес центри зобов'язані періодично здійснювати перекатку пожежних рукавів.

Обслуговування пожежних рукавів в Києві

Обслуговування пожежних рукавів проводиться нашими фахівцями в межах Києва та області для підтримки їх в робочому стані. Ця процедура допомагає виявити зовнішні дефекти, такі як розриви, тріщини, розрізи дрібних розмірів, та у разі їх наявності, своєчасно замінити пошкоджені елементи.

Процес технічного обслуговування рукавів полягає в їх перевірці з певною періодичністю, розмотуванні на всю їх довжину та візуальному огляді на предмет розгерметизації, та механічних пошкоджень та деформацій.

Для продовження строку служби виробів, їх перемотують на нове ребро. Це іноді називають перекантовкою пожежних рукавів.

Спектр робіт з обслуговування необхідно виконувати 2 рази на рік, оскільки зберігання рукавів в намотаному вигляді, неминуче, призводить до утворення деформацій та дрібних пошкоджень під час злежування.

Відео випробування та перевірки рукавів

Під час випробування, перевірки та перекантовки пожежних рукавів перевіряючий проводить їх зовнішній огляд з метою виявлення потертостей, механічних пошкоджень, перекручування. Ці дефекти можуть стати причиною розгерметизації.

Також перевіряються поверхні рукава на наявність сторонніх хімічних компонентів, наприклад, плям технічного масла чи нафтопродуктів. Перевірка пожежних рукавів передбачає виявлення різних пошкоджень гумового шару по всій його довжині та огляд місць з'єднань рукава зі сполучними елементами.

Особливості перемотування / перекатки

Періодичність перекатки чи перемотування пожежних рукавів становить 2 рази на рік. Оскільки необхідно оцінювати справність та технічний стан водопроводу, до якого підключена протипожежної система, також двічі на рік - ці операції суміщаються і проводяться одночасно.

Кожну процедуру перекатки необхідно відображати в журналі обліку, оскільки цей документ може перевірятися інспектором ДСНС. Якщо журнал не містить запису про проведення перекатки рукавів, навіть за фактичного проведення процедури, це є порушенням правил протипожежної безпеки і є підставою для накладання штрафу.

Процедура перемотування протипожежних рукавів може проводитись власником об'єкту, уповноваженими працівниками самого підприємства, у власності чи користуванні якого перебуває об'єкт або спеціалізованою компанією.

перекатка пожежних рукавів

Мобільний пункт перемотки пожежних рукавів

Компанія Антіфаєр надає послуги перевірки протипожежних систем, суміжного обладнання обладнання та перемотки пожежних рукавів в Києві та області. Звернення до професіоналів надасть вам впевненості в справному функціонуванні протипожежної системи та забезпечить безпроблемне проходження протипожежної інспекції.

  • Авто з необхідним обладнанням у визначений час приїздить на ваш об'єкт.
  • Фахівці з технічного відділу приступають до виконання робіт.
  • Під час обслуговування наші спеціалісти визначають технічний стан пожежніх рукавів.
  • Проводять їх перемотку або приймають рішення про ремонт або заміну.

Наші мобільні пункти технічного обслуговування пожежніх рукавів оснащені всім необхідним технологічним обладнанням, комплектуючими та витратними матеріалами для якісного надання відповідних послуг.

мобільний пункт технічного обслуговування пожежніх рукавів

Замовляйте випробування пожежних рукавів та їх обслуговування у нас і отримайте кращий сервіс за адекватною ціною в прийнятні терміни від надійного партнера!

Ми підберемо для Вас найкращий варіант з урахуванням нормативних вимог і Вашого бюджету.

Звертайтеся в компанію Антіфаєр, і наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть обрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу або будинку, професійно і в найкоротші терміни виконають проектування, монтаж і пуско-налагодження, забезпечать якісне технічне обслуговування, щоб гарантувати максимальну безпеку об'єкту

Звертайтеся до нас і отримайте найкращі рішення від одного з лідерів ринку!

Потрібна перевірка пожежних рукавів від надійного партнера?

Отримайте безкоштовну консультацію та найкращу пропозицію!

Отримати пропозицію
Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

Нажаль, ми не змогли відправити Ваш запит з технічних причин.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа.