Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
Консалтинг з пожежної безпеки
Професійний консалтинг з пожежної безпеки від надійного партнера!
Для нас немає нерозв'язних завдань - запропонуємо рішення для об'єктів будь-якої галузі!
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Консалтинг з пожежної безпеки

Консалтингові послуги від компанії Антіфаєр передбачають повноцінну, ефективну допомогу у вирішенні різних питань у сфері пожежної безпеки і  покликані допомогти нашим Партнерам вибудувати ефективну систему всього комплексу пожежної безпеки і тим самим захистити людські життя і забезпечити збереження їх майна.

У консалтингу з питань пожежної безпеки може входити як робота з технічною документацією і нормативний аналіз, контроль дотримання всіх існуючих норм та вимог, так і обстеження об'єктів для проведення аудиту протипожежних систем, навчання, інструктажі та тренування співробітників, розрахунок пожежних ризиків і розробка експертних рекомендацій.

Крім того, фахівці компанії Антіфаер в рамках надання консалтингових послуг пожежної безпеки можуть представляти Ваші інтереси в комунікації зі співробітниками контролюючих органів.

Пожежний консалтинг дозволить Вам:

  • дізнатися про перелік дозвільних документів, які необхідно буде оформити на етапі будівництва;
  • отримати експертний аналіз наявної технічної документації Ваших об'єктів
  • отримати допомогу в підготовці документів, яких не вистачає;
  • позбавити себе від спілкування з представниками державного пожежного нагляду і делегувати цю функцію нашим фахівцям, які глибоко розбираються в темі і заощадять Вам багато часу та коштів
  • отримати об'єктивну оцінку роботи Вашої системи пожежної безпеки, знайти слабкі місця в існуючій інфраструктурі та отримати оптимальне рішення щодо усунення можливих ризиків;
  • підібрати, придбати і встановити найбільш ефективне пожежне обладнання та програмне забезпечення для протипожежних систем;
  • звести до мінімуму можливість інспекторам ДПН причепитися до неіснуючих проблем або скористатися вашою необізнаністю, ніж убезпечити себе від неправомірних штрафів;
  • підвищити кваліфікацію Ваших співробітників, відповідальних за пожежну безпеку, навчити їх усіх аспектів захисту від пожеж та їх негативних факторів, навчити їх аналізувати ризики, попереджувати надзвичайні ситуації та проводити перевірки систем пожежного захисту;
  • оптимізувати витрати на безпеку об'єктів за рахунок вибудовування ефективної системи і оптимальних проектних рішень і передового обладнання.

Консалтингові послуги з пожежної безпеки

Пожежний консалтинг компанії Антіфаєр  – це ефективні рішення, засновані на експертному аналізі об'єкту Замовника, його побажаннях та можливостях.

І не важливо, на якому етапі Ви звернетеся до нас за консультаціями -  наші фахівці готові супроводжувати проекти на всіх стадіях їх реалізації і завжди нададуть кваліфіковану допомогу в будь-яких питаннях пожежної безпеки, що знаходяться в рамках нашої компетенції.

Звертайтеся до компанії Антіфаєр та отримаєте консалтингові послуги від надійного партнера!

Пожежний консалтинг

Компанія «Антіфаєр» - експерт в питаннях пожежної безпеки!

Необхідно підкреслити, що максимальна ефективність системи досягається в комплексі з іншими захисними системами.

Звертайтеся в компанію Антіфаер, і наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть обрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу або будинку, професійно і в найкоротші терміни виконають проектування, монтаж і пуско-налагодження, забезпечать якісне технічне обслуговування, щоб гарантувати максимальну безпеку об'єкту, що охороняється.

Ми підберемо для Вас найкращий варіант з урахуванням нормативних вимог та Вашого бюджету на встановлення та експлуатацію.

Встановлена на об'єкті система протипожежного захисту не зможе автономно працювати довгий час без відповідного догляду та правильного поводження. Для цього їй необхідне періодичне технічне обслуговування.

Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

CRM не відповідає на запит.

Зателефонуйте, будь ласка: +38(050)7-44-33-66