Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
Проектування систем протипожежного захисту
Розробка проектів систем протипожежного захисту від надійного партнера!
Протипожежні проекти для об'єктів будь-якого масштабу і складності
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Проектування систем протипожежного захисту

Проектування систем пожежної безпеки являє собою сукупність дій для розробки найкращого захисту об'єкта від вогню. До цього можна віднести підбір необхідного протипожежного обладнання, техніки та матеріалів, вибір типу пожежної сигналізації, пожежогасіння, місць розміщення датчиків, розробки системи оповіщення, планів евакуації тощо.

Іншими словами, проектування систем протипожежного захисту – це попередні заходи з планування, що проводяться до початку монтажу системи.

Розробка протипожежних проектів є досить складним та трудомістким процесом. Для того, щоб створити оптимальне проектне рішення, потрібні глибокі знання нормативних, технічних і експлуатаційних питань в галузі забезпечення пожежної безпеки

Спеціальна пропозиція!

Пропонуємо 50% знижку на проектування всіх систем протипожежного захисту для Ваших об'єктів.

Залиште Ваші дані та отримайте проект лише за 25 грн/1 м2

Отримати знижку

Досвід співробітників компанії Антіфаєр дозволяє в короткі строки створювати проекти систем протипожежного захисту, що відповідають нормам пожежної безпеки та сучасним технічним тенденціям. Особливу увагу при розробці проектів приділяється забезпеченню подальшої високої енергоефективності систем, а також мінімізації витрат і зменшення трудомісткості при їх експлуатації та обслуговуванні.

Компанія Антіфаєр розробляє проекти пожежної сигналізації і автоматичних систем гасіння пожежі для об'єктів незалежно від місця їх розташування, але найбільше ця послуга затребувана у Києві та області.

Встановлення систем протипожежного захисту є ефективним способом збереження життя і здоров'я людей та їх майна, а не є забаганкою чиновників, як багато хто думає. Правильне проектування систем протипожежного захисту – це фундамент для подальшої реалізації надійного захисту вашого бізнесу від пожеж.

Якісні проектні рішення дозволять не тільки ефективно розмістити все необхідне обладнання і комунікації, але й заощадити фінанси на їх придбанні та монтаж, оскільки запобігає зайвим тратам на закупівлях і виключає непотрібні переробки при реалізації та розгортанні.

Ми зазвичай проектуємо більш ефективні та економічно виправдані комплексні системи протипожежного захисту, але також практикуємо проектування у вигляді окремих елементів.

Проектування систем протипожежного захисту

Ми проектуємо різні системи і проект може включати

 1. Системи пожежної сигналізації з ефективним розподілом пожежних датчиків (сповіщувачів) та плануванням прокладки каналів зв'язку.
 2. Проект системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей. Вони розробляються з врахуванням особливостей об'єкту, включаючи його розміри. Це може бути як найпростіша звукова сигналізація або елементи візуального маркування для орієнтації у просторі при евакуації, так і найбільш складні та ефективні системи, що можуть транслювати попередньо записані попередження та додаткові голосові повідомлення, що забезпечують ефективну евакуацію.
 3. Автоматизація та диспетчеризація систем пожежного захисту з передачею сигналів системи протипожежної сигналізації на внутрішній центральний диспетчерський пункт або на зовнішні служби цілодобового спостереження.
 4. Проекти систем автоматичного пожежогасіння різних типів для об'єктів різного призначення. З урахуванням їх обмежень та показань до їх використання систем пожежогасіння можуть бути як водяні або пінні, так і газові, порошкові або аерозольні.
 5. Системи внутрішніх а також зовнішніх протипожежних водогонів для забезпечення безперебійного водопостачання для систем пожежогасіння.
 6. Системи протидимного захисту для забезпечення оптимального відводу диму та продуктів горіння у приміщенні та захисту від розповсюдження диму по іншим приміщенням.
 7. Блискавкозахист споруд. Це можуть бути системи різних ступенів складності, від пасивних громовідводів до складних систем перехвату блискавок.
 8. Вогнеобробка матеріалів для забезпечення блокування або сповільнення займання елементів об'єктів і блокування перекидання вогню в інші приміщення.
 9. Системи контролю якості повітря або загазованості в приміщенні для виявлення не тільки продукти згоряння, а й наявності потенційно небезпечної концентрації речовин, яка може призвести до займання та вибухів (наприклад, метан, кисень, пари розчинників тощо).

Пріоритетною нашою послугою є комплекс робіт з проектування в частині забезпечення пожежної безпеки виробничих, промислових та адміністративно-комерційних об'єктів.

Ми даємо можливість нашим Замовникам з перших рук отримати технічну документацію, що забезпечує оптимальну сполучуваність пожежного обладнання в рамках комплексної системи протипожежного захисту.

Комплексний підхід до проектування СПЗ:

 • дозволяє мінімізувати ризики займання;
 • забезпечує максимальну швидкість виявлення джерел вогню;
 • забезпечить попередження про настання ситуації, коли займання може стати можливим;

Всі роботи виконуються у відповідності з державними стандартами, мають ліцензований супровід, можливість візуалізації.

Рекомендуємо замовляти проектування систем пожежної безпеки у професіоналів, бо заощадження на якісному проектуванні, призведуть до багаторазового збільшення витрат через неефективність системи, а також через необхідність компенсації збитків у випадку настання пожежі.

Етапи проектування систем протипожежного захисту

 1. Здійснюється обстеження об'єкту та виявлення особливостей конструкції споруди - проводяться необхідні заміри і виконується ряд додаткових досліджень;
 2. На основі отриманої інформації створюється технічне завдання - документ, який включає в себе дані про характеристики, тип, особливості та елементах пожежної сигналізації;
 3. Складається кошторисна документація - в ній чітко деталізуються витрати на матеріали та послуги, а також вказується повний розрахунок вартості;
 4. Виконується аудит протипожежного стану - в процесі фахівці детально вивчають особливості приміщення;
 5. Створюється ескіз, який в подальшому узгоджується з клієнтом і контролюючими органами щодо пожежної безпеки.
 6. Стверджується підготовлена документація згідно проекту та кошторису.
 7. Якщо проект з пожежної безпеки пройшов перевірку і підійшов замовнику, то фахівці розпочинають роботи з встановлення та монтажу, а також до пуско-налагодження.

Етапи проектування систем протипожежного захисту

Додаткові послуги розробки проектів

Крім стандартної пропозиції з проектування компанія Антіфаєр за запитом може надати:

 • нестандартні індивідуальні проектні рішення в області пожежної безпеки для технічно складних об'єктів;
 • пояснювальні записки і обгрунтування щодо вибору проектних рішень;
 • технічні вимоги до використовуваного устаткування;
 • 3d моделювання;
 • алгоритми роботи і методики розрахунків параметрів систем протипожежного захисту

Принципи виконання проектних робіт

Проектування систем ми починаємо з розробки Концепції протипожежного захисту об'єкту. На її основі в подальшому здійснюється розробка технічного завдання на проектування. В нього входять вимоги нормативних документів і дані про специфіку об'єкту, що захищається.

Для стандартних об'єктів ми зазвичай застосовуємо перевірені, ефективні і економічно доцільні типові проектні рішення.

Для кожного об'єкту ми намагаємося адаптувати типові рішення з урахуванням специфіки технологічного процесу, конструктивних особливостей будівлі або споруди

Вам потрібен проект системи протипожежного захисту від надійного партнера? Будемо раді допомогти Вам!

Компанія «Антіфаєр» - експерт з розробки проектів пожежної безпеки!

Ми здійснюємо проектування систем пожежної безпеки будь-яких об'єктів - бізнес-центрів, офісів, торгово-розважальних центрів, магазинів, банків, кафе, ресторанів та інших об'єктів, в яких одночасно може знаходиться кілька десятків або навіть сотень людей. Кожна з таких систем може підключається до центрального пульта, який оперативно передає сигнали на пульт ДСНС. Все більше число клієнтів з Києва та області довіряють проектування систем пожежної безпеки компанії «Антіфаєр», оскільки ми виконуємо поставлені завдання максимально якісно і оперативно, виключаючи всі ризики.

Необхідно підкреслити, що максимальна ефективність системи досягається в комплексі з іншими захисними системами.

Звертайтеся в компанію Антіфаєр, і наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть обрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу або будинку, професійно і в найкоротші терміни виконають проектування, монтаж і пуско-налагодження, забезпечать якісне технічне обслуговування, щоб гарантувати максимальну безпеку об'єкту, що охороняється.

Ми підберемо для Вас найкращий варіант з урахуванням нормативних вимог та Вашого бюджету на встановлення та експлуатацію.

Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

CRM не відповідає на запит.

Зателефонуйте, будь ласка: +38(050)7-44-33-66