Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
Системи протипожежного захисту в Києві
Інноваційні рішення систем протипожежного захисту від лідера ринку!
Отримайте кращу пропозицію на ринку! Виконуємо проекти пожежної безпеки будь-якої складності!
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Системи протипожежного захисту в Києві

Компания "Антіфаєр» представляє Системи протипожежного захисту для вашого бізнесу.

Ми пропонуємо комплексні рішення ефективного захисту від пожеж, до складу яких можуть входити такі системи:

Системи протипожежного захисту дозволяють контролювати стан об'єктів та забезпечувати своєчасне виявлення джерела загоряння, його безпосереднє гасіння і безпечну евакуацію людей з будівлі.

Принципи функціонування систем захисту від пожеж

Розглянемо принцип роботи кожної з систем.

Система пожежної сигналізації забезпечує виявлення загоряння на його початковій стадії. Це відбувається завдяки реагуванню технічних приладів (сповіщувачів) на небезпечні фактори пожежі, такі як дим, тепло, полум'я ...

У ситуації, коли в приміщенні з'являється дим, спрацьовує пристрій виявлення (детектор).

Він передає сигнал на приймально-контрольний пожежний прилад.

Подивіться наше відео про функціонування систем протипожежного захисту:

На шляхах евакуації встановлюються ручні кнопки пожежної сигналізації, які дозволяють задіяти «людський фактор» в своєчасному виявленні загоряння.

Приймально-контрольний пожежний прилад приймає сигнали від сповіщувачів, автоматично обробляє ці сигнали відповідно до запрограмованих алгоритмів, керує інженерними системами об'єкту, формує сигнали на включення інших систем протипожежного захисту та виклику допоміжних сил пожежної охорони.

При спрацьовуванні пожежної автоматики на об'єкті сигнал пожежної тривоги направляється в центр прийому тривожних повідомлень, а інформація про пожежу відображається на пульті пожежного спостереження.

Оперативно-диспетчерська служба координаційного центру забезпечує реагування пожежно-рятувальних підрозділів.

Приймально-контрольний пожежний прилад одночасно формує сигнали на включення системи сповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.

Сповіщення і управління евакуацією здійснюється за допомогою трансляції спеціальних звукових повідомлень та включенням світлових покажчиків, які встановлюються на шляхах евакуації.

Крім того, спрацьовує пожежна автоматика управління ліфтами та система контролю управління доступом. Автоматично ліфти опускаються на перший поверх, а всі двері приміщень розблокуються для евакуації.

Необхідні умови для безпечної евакуації людей забезпечуються роботою системи протидимного захисту. На евакуаційних шляхах здійснюється підпір свіжого повітря.

При спрацьовуванні пожежної автоматики на об'єкті сигнал надходить на спеціальні клапани, які відкриваються і дають можливість примусового видалення диму, нагрітих газів та одночасного відведення тепла за межі приміщення.

Роботу системи протидимного захисту також забезпечують:

  • Вентилятори підпору повітря, які створюють надлишковий тиск в ліфтових шахтах, сходових клітках, тамбур-шлюзах для виключення їх задимлення.
  • Вентилятори димовидалення, які застосовуються в аварійних системах витяжної вентиляції для примусового видалення диму.

Ще однією з важливих складових систем протипожежного захисту є система пожежогасіння та внутрішнього протипожежного водопроводу. Найбільшого поширення на даний час отримали автоматичні спринклерні системи водяного пожежогасіння.

До їх складу входять:

  • Розподільний трубопровід
  • Спринклерні зрошувачі, встановлені на ньому
  • Насосна станція автоматичного пожежогасіння з системою трубопроводів

У стані готовності спринклерна система знаходиться під тиском. При спрацьовуванні спринклерного зрошувача тиск в трубопроводах падає, спрацьовує контрольно-сигнальний клапан і з підводного трубопроводу вода надходить в спринклерну розподільну мережу і далі надходить на спринклерні зрошувачі, які спрацювали.

Спринклер спрацьовує, якщо в приміщенні температура досягає певної встановленої межі. Колба спрінклера лопається, і вода починає розпорошуватися над джерелом загоряння. Таким чином, пожежа ліквідується ще на початковій її стадії.

Компанія «Антіфаєр» - надійний підрядник з пожежної безпеки!

Хотілося б відзначити, що системи пожежного захисту строго регламентуються нормативними документами. Вся діяльність в цій галузі стандартизована і сертифікована.

Тому проектування, впровадження та обслуговування таких систем слід довіряти тільки професіоналам.

Максимальна ефективність системи досягається в комплексі з іншими захисними системами.

Звертайтеся в компанію Антіфаер, і наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть обрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу або будинку, професійно і в найкоротші терміни виконають проектування, монтаж і пуско-налагодження, забезпечать якісне технічне обслуговування, щоб забезпечити максимальну безпеку будівлі або споруди.

Оформивши замовлення в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в тому, що Ви отримаєте систему пожежної безпеки за адекватною ціною в прийнятні терміни і високої якості від надійного партнера!

Ми підберемо для Вас найкращий варіант з урахуванням нормативних вимог і Вашого бюджету на встановлення та експлуатацію.

Найкращі рішення від надійного партнера!

Отримайте безкоштовну консультацію по системам захисту від пожеж

Отримати
Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

CRM не відповідає на запит.

Зателефонуйте, будь ласка: +38(050)7-44-33-66