Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
Перезарядка вогнегасників в Києві
Перезарядка вогнегасників в Києві
Всі види робіт з технічного обслуговування вогнегасників
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Перезарядка вогнегасників в Києві

Перезарядка вогнегасників – це стадія технічного обслуговування з метою заміни заряду вогнегасної речовини і (або) газу-виштовхувача в його корпусі.

Обслуговування вогнегасників включає:
 • діагностику;
 • опосвідчення або офіційне визнання, засвідчення технічного стану та рівня безпеки вогнегасника;
 • заправку вогнегасників;
 • ремонт вогнегасників;
 • списання після завершення строку експлуатації та/або після виходу приладу з ладу

Заправка на вашому об'єкті

З компанією “Антіфаєр” ви отримуєте не тільки високу якість виконання робіт з технічного обслуговування засобів пожежогасіння, а й зручність цих послуг. Вам тепер не треба чекати коли підрядник приїде до вас, забере ваші засоби пожежогасіння і зробить їх десь у себе на підприємстві.

Ми пропонуємо послугу заправки та перезаряджання вогнегасників прямо у вас на об'єкті!

Нами закуплені та обладнані спеціальні автомобілі, які дозволяють здійснити технічне обслуговування вогнегасників мобільно, якісно та в короткі терміни.

Обслуговування вогнегасників у Києві
Послуга заправлення вогнегасників
Заправка вогнегасників

Як це відбувається

 • Авто мобільного пункту технічного обслуговування вогнегасників з необхідним обладнанням у визначений час приїздить на ваш об'єкт.
 • Фахівці з технічного відділу приступають до виконання робіт.
 • Під час ТО наші спеціалісти визначають технічний стан кожного вогнегасника.
 • Приймаються рішення про ремонт, випробування, перезарядку або завершення експлуатації.

Наші мобільні пункти технічного обслуговування вогнегасників оснащені всім необхідним технологічним обладнанням, комплектуючими та витратними матеріалами відповідно до ДСТУ 4297-2004 додаток «А».

Заправка вогнегасників
Перезарядка вогнегасників з виїздом авто
Послуга перезаряджання вогнегасників

Подивіться наше відео:

Сплануйте виїзд автомобіля “Антіфаєр” на Ваше підприємство

Замовляйте послугу з ТО вогнегасників за кращою ціною прямо на вашому підприємстві.

Замовити

Послуги надаються в Києві та області

Компанія “Антіфаєр” є ліцензованим надавачом послуг з проведення всього спектру робіт, що стосуються технічного обслуговування вогнегасників. Ми гарантуємо найвищу якість виконання за прийнятною ціною.

Кожен з наших фахівців є атестованим професіоналом, що виконує свою роботу у відповідності до всіх норм та за найвищими стандартами якості. У нас можна замовити заправку  вогнегасників в Києві та Київській області з доставкою.

Важливо! Перевірені та перезаряджені компанією “Антіфаєр” вогнегасники не поступаються своїми технічними та експлуатаційними характеристиками новим засобам пожежогасіння.

Коли потрібно перезарядити вогнегасник?

Варто пам'ятати, що без винятку, всі вогнегасники мають проходити технічний огляд та перезаряджання кожні 5 років, відповідно до вимог державного пожежного нагляду. Вимога стосується, в тому числі, вогнегасників, що жодного разу не використовувалися і знаходяться в робочому стані.

Фактичний період перезарядки вогнегасника залежить від його експлуатаційних параметрів, типу та ступеню впливу зовнішнього середовища на експлуатаційні характеристики пристрою для гасіння вогню. Однак, як вже було зазначено, 1 раз на 5 років відповідно до державних норм безпеки, вогнегасники мають бути перезаряджені. 

перезарядка вогнегасників

Як визначають необхідність?

 1. Вогнегасник, незалежно від його типу, відправляють на перезарядку, якщо ним користувалися.
 2. Порошкові вогнегасники підлягають перевірці один раз на рік, під час огляду перевіряється тиск в балоні та основні експлуатаційні параметри порошку, що впливають на його дієвість, при гасінні джерела загоряння. Вогнегасники розбираються і порошок перевіряється на наявність в ньому грудок, оцінюється ступінь його сипучості під час пересипання, (за наявності, можливість їх руйнування, після падіння з висоти 20 см), оцінюється дисперсність порошку на питома кількість вологи в ньому. При невідповідності хоча б одному з параметрів нормативним показникам, вогнегасник потребує перезарядки.
 3. Вуглекислотні вогнегасники, під час щорічної перевірки оцінюють на предмет витоку CO2, шляхом зважування і у випадку зменшення ваги вуглекислоти більше ніж на 5% здійснюється заправка вогнегасника. Навіть у випадку цілковитої справності вогнегасника і допустимої втрати вмісту вуглекислоти в ньому, відповідно до державних нормативів (ДСТУ 4297-2004 та НАПБ.01.008-2004), 1 раз на 5 років вогнегасник має пройти технічне посвідчення та перезарядку або бути знятим з експлуатації та заміненим в разі технічної несправності.
 4. ТО вогнегасників водяного та пінного типів здійснюється за умови падіння тиску витісняючого газу, що міститься у вогнегаснику та має витісняти рідину для розпилення. Також процедура перезарядження здійснюється у відповідності до інструкції виробника та 1 раз на 5 років, відповідно до державних норм з пожежної безпеки.

Заправка вогнегасників

Порушення строків та технології перезарядки вогнегасників може стати причиною їх несправності і перетворення локального джерела загоряння в масштабну пожежу!

Не нехтуйте безпекою майна та людей, звертайтеся тільки до професіоналів!

«Антіфаєр» - експерт з технічного обслуговування вогнегасників

Звертайтеся до нас, і наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть спланувати роботи, забезпечать якісне технічне обслуговування вонегасників, щоб гарантувати максимальну безпеку вашому об'єкту

Замовляйте послугу у нас і отримаєте краще рішення за адекватною ціною в прийнятні терміни та найвищої якості від надійного партнера!

Ми підберемо для Вас найкращий варіант з урахуванням нормативних вимог і Вашого бюджету.

Звертайтеся до нас і отримайте найкращі рішення від одного з лідерів ринку!

Потрібна перезарядка вогнегасників ?

Залиште Ваші дані та отримайте безкоштовну консультацію та найкращу пропозицію.

Замовити
Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

Нажаль, ми не змогли відправити Ваш запит з технічних причин.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа.