Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок

Обладнання пожежної сигналізації

Cистеми пожежної сигналізації 

За способом дії СПС поділяються на:

  • Неадресна система пожежної сигналізації - для встановлення в обмежених за площею приміщеннях, де нескладно виявити вогнище займання.
  • Адресна протипожежна сигналізація  - точно визначає локалізацію датчика, що спрацював, що найкращим чином позначається на оперативності реакції відповідних служб.
  • Адресно-аналогова протипожежна система надає максимально повну інформацію. Вона аналізує дані про задимлення та температуру з цілої мережі датчиків і в залежності від зміни параметрів приймає рішення про подачу сигналу.

До складу Пожежної сигналізації входять системи технічних датчиків або сповіщувачів, що реагують на зміни параметрів навколишнього повітря.  Ці датчики фіксують та передають сигнал тривоги на централі пожежної сигналізації. Вся інформація надходить до головного пристрою - ППКП. Саме приймально-контрольний прилад пожежної сигналізації приводить у дію систему запобігання вогню. Після цього активується відповідна автоматика.

Устаткування може бути розміщене в будівлі або на вулиці. Охоронно-пожежна сигналізація спрацьовує моментально, надсилаючи сигнали на прилад охоронно-пожежної сигналізації. Миттєво спрацювала система захисту, збереже ваш будинок цілістю та безпекою.

Для забезпечення повної безпеки клієнта, а також для максимальної зручності, ви можете купити пожежну сигналізацію . А наші кваліфіковані спеціалісти розкажуть, як провести монтаж самостійно. Це не зовсім не складно зробити людині, яка хоч раз тримала в руках викрутку. Купуючи у нас готовий комплект сигналізації, можливо з часом доукомплектувати, наприклад пожежну сигналізацію, оснастити елементами охоронної сигналізації.

Читати повністю
Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

CRM не відповідає на запит.

Зателефонуйте, будь ласка: +38(050)7-44-33-66