Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
Системи порошкового пожежогасіння
Розробка систем порошкового пожежогасіння від надійного партнера!
Автоматичні систем захисту від пожеж для об'єктів будь-якого масштабу!
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Системи порошкового пожежогасіння

Порошкове пожежогасіння полягає у гасінні пожеж вогнегасним порошковим складом. У багатьох випадках порошки є єдиною вогнегасною речовиною, придатною для гасіння специфічних пожеж.

Повний механізм вогнегасної дії порошків до цього часу недостатньо вивчений, незважаючи на ретельні дослідження але зрозуміло, що вогнегасна здатність порошків обумовлена дією наступних факторів:

 • охолодження зони горіння в міру витрати теплової енергії на нагрівання частинок порошку, їх розкладання та часткове випаровування;
 • розведення пального середовища газоподібними продуктами, утвореними при розкладанні порошку;
 • ефект вогнеперегородження, який досягається при проходженні через вузькі канали, що створюються порошковою хмарою;
 • інгібування хімічних реакцій, які зумовлюють процес горіння газоподібними продуктами розкладання порошку.

Системи порошкового пожежогасіння

Установки порошкового пожежогасіння:

 1. Автономне порошкове пожежогасіння.

  Здійснюються функції виявлення та гасіння пожежі незалежно від зовнішніх джерел живлення та систем управління в автоматичному режимі. На відміну від автоматичних установок пожежогасіння не виконують функції автоматичної пожежної сигналізації.

 2. Автоматичне порошкове пожежогасіння.

  Виявлення пожежі забезпечується автоматичною установкою пожежної сигналізації. Подача порошку виконується з необхідною інтенсивністю розпилювачів.

 3. Агрегатне порошкове пожежогасіння

  Застосовуються у випадках, коли потрібне створення нестандартного спеціального пристрою, а використання стандартних модулів неможливо. Тому воно збирається з декількох агрегатів.

 4. Модульне порошкове пожежогасіння

  Являє собою пристрої, у корпусі яких поєднані функції зберігання та подачі порошку при впливі виконавчого імпульсу на пусковий елемент. Має хороше поєднання ціна/надійність та рекомендується до застосування провідними фахівцями в галузі пожежної безпеки.

Переваги:

 • ці системи відрізняється низькою вартістю протипожежного захисту об'єкта;
 • простота монтажу та встановлення;
 • тривалий термін зберігання вогнегасного порошкового складу;
 • можливість застосування у діапазоні температур від -50°C до +50°C.

Недоліки:

 • неможливість застосування на об'єктах, на територію яких люди не можуть покинути до початку подачі вогнегасних порошкових складів;
 • складність застосування порошкових складів в установках пожежогасіння з централізованою подачею вогнегасної речовини у зв'язку з фізичними властивостями порошків;
 • порошкове пожежогасіння неефективне при гасінні загоряння речовин, здатних горіти без припливу повітря, а також виробів з деревини при високих значеннях пожежного навантаження;
 • Значні експлуатаційні витрати.

Модулі порошкового пожежогасіння

Модулі порошкового пожежогасіння – один з основних елементів систем порошкового пожежогасіння. Вони мають функцією самоспрацьовування в разі, коли в приміщенні температура повітря досягає певної відмітки в °С.

Область застосування – гасіння горючих рідин і твердих матеріалів та обладнання, що знаходиться під напругою. Модулі також використовуються для гасіння речовин, які горять без доступу повітря. Модулі порошкового пожежогасіння входять до складу автономних і автоматичних установок. Їх спеціалізація – пожежі класів А, В, С і Е, що виникли в електрообладнанні, яке знаходиться під напругою, а також загоряння класу D (горіння легких металів, металоорганічних сполук, гідридів металів). Моделі відрізняються між собою технічними характеристиками, а також конструктивним виконанням.

Принцип дії модулів

Принцип роботи полягає в автоматичному спрацьовування від сигнально-пускових пристроїв або приладів управління після подачі струмового імпульсу на активатор. При цьому відбувається зростання тиску всередині корпусу пристрою, відбувається руйнування його мембрани і викид порошку в зону займання.

Перевагою порошкового пожежогасіння є те, що воно не вимагає в ході експлуатації системи спеціального технічного обслуговування. Зазвичай достатньо проводити щоквартальний зовнішній огляд на присутність видимих пошкоджень або дефектів. Висока надійність таких модулів пояснюється простотою їх конструкції: є тільки корпус з порошком, вузол кріплення до стелі, контакти для підключення пристрою і мембрана, при руйнуванні якої починається викид вогнегасної речовини.

Встановлення систем порошкового пожежогасіння

Автоматичні установки, які передбачають використання модулів порошкового пожежогасіння, встановлюються найчастіше на об’єктах:

 • приміщеннях з електроустановками під напругою,
 • на складах,
 • в серверних,
 • торгових залах,
 • офісах,
 • виробничих і адміністративних приміщеннях

Обладнання

Антіфаєр за час існування компанії зарекомендував себе, як перевірений і якісний постачальник систем автоматичного порошкового пожежогасіння. В нас є всі необхідні міжнародні та українські сертифікати якості на устаткування для ліквідації пожежі за допомогою порошку.

Купити обладнання порошкового пожежогасіння в Києві з його професійним проектуванням, монтажем та встановленням на об’єкті Ви можете зателефонувавши за телефоном, який вказаний у розділі «контакти».

Яка ціна на модулі? Яка вартість системи порошкового пожежогасіння?

Вартість системи порошкового пожежогасіння залежить від багатьох чинників, основні з яких це залежність від кількості приміщень, їх геометричних розмірів, площі та об'єму, наявності фальшполів і підвісних стель.

При проектуванні, розробці та впровадженні систем порошкового пожежогасіння береться до уваги міра герметичності приміщень, наявність інших систем протипожежного захисту.

Щоб забезпечити надійність та безпеку експлуатації перед встановленням системи порошкового пожежогасіння ми, як ліцензована організація з серйозним досвідом роботи, розробимо її професійний проект, враховуючи численні нормативні вимоги.

Щоб замовити порошкові модулі і дізнатися про їх ціну, а також, щоб отримати детальнішу інформацію по СПЗ телефонуйте нам за номером, який вказаний у розділі «контакти».

Все обладнання, що ми поставляємо для систем порошкового пожежогасіння , є сертифікованим, і проектується, монтується та обслуговується відповідно до вимог нормативних актів.

Надаємо послуги з розробки систем порошкового пожежогасіння :

 1. Проектування систем
 2. Встановлення / монтаж систем або окремих їх елементів
 3. Технічне обслуговування систем порошкового пожежогасіння
 4. Ремонт установок або модулів

Як замовити?

Слід пам’ятати, що максимальна ефективність системи досягається в комплексі з іншими захисними системами.

Звертайтеся в компанію Антіфаер, і наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть обрати оптимальне рішення автоматичного порошкового пожежогасіння саме для Вашого об’єкту. Ми професійно і в найкоротші терміни виконаємо проектування, монтаж та пуско-налагодження, проведемо якісне технічне обслуговування, щоб забезпечити максимальну безпеку вашого об'єкту і майна, яке в ньому знаходиться.

Оформивши замовлення в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в тому, що Ви отримаєте систему пожежогасіння за адекватною ціною в прийнятні терміни та високої якості від надійного партнера!

Ми підберемо для Вас найкращий варіант з урахуванням нормативних вимог та Вашого бюджету на встановлення та експлуатацію.

Звертайтеся до нас та отримайте найкращі рішення від одного з лідерів ринку!

Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

CRM не відповідає на запит.

Зателефонуйте, будь ласка: +38(050)7-44-33-66