Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
Системи протидимного захисту
Системи протидимного захисту від лідера ринку! Проектування, монтаж і техобслуговування.
Розробляємо системи димовидалення для об'єктів будь-якого масштабу та складності!
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Системи протидимного захисту

Системи протидимного захисту або, іншими словами, системи видалення дима — це комплекс технічних засобів, призначений для захисту людей від впливу диму під час евакуації за рахунок видалення диму з приміщень, які захищаються та запобігання його поширення на шляхах евакуації.

Системи димовидалення

Завдяки системам видалення дима відбувається зменшення ймовірності великих матеріальних втрат від пожежі за рахунок відводу тепла, що виділяється. Крім того, створюються безпечні умови роботи відповідних підрозділів по виявленню та ліквідації джерела загоряння і порятунку людей.

На початковій стадії розвитку пожежі головну небезпеку для людини створюють високі температури, зниження концентрації кисню, поява диму та токсичних речовин в приміщенні.

Проте быльшість людей, що ставали жертвами пожежі, за статистикою гинули від отруєння димом (газами).  А саме від проникнення продуктів горіння в дихальну систему людини.  Гарячий дим, проникаючи в дихальну систему, викликає опіки органів дихання; чадний газ, ціаніди та інші продукти горіння отруюють дихальну систему та викликають розпухання органів дихання.

У продуктах неповного горіння можуть міститися такі речовини і гази як сажа, оксид вуглецю, сірководень, оксиди азоту, альдегіди тощо. Димові гази, особливо діоксид та оксид вуглецю викликають смерть людини буквально через кілька хвилин. Виникнення названих чинників залежить від виду матеріалу, речовини, приміщення і часу горіння. Чадний газ є одним з найбільш токсичних компонентів продуктів горіння, що входять до складу диму, і виділяється при тлінні та горінні багатьох горючих речовин і матеріалів. 

При отруєнні димом токсичні продукти горіння ушкоджують тканини дихальних шляхів та викликають метаболічні ефекти. Гарячий дим зазвичай викликає тільки опіки глотки, оскільки вдихаємо газ швидко остигає. Виняток становить пар, який несе набагато більше тепла, ніж дим, і тому може викликати опік більш низько розташованих дихальних шляхів (нижче голосової щілини). Також при пожежі в звичайному будинку утворюється багато токсичних хімічних речовин (наприклад, гідроген хлорид, фосген, діоксид сірки, токсичні альдегіди, аміак), що викликають хімічні опіки. 

Що ж являє собою Система димовидалення?

У класичному виконанні - це спеціальна приточно-витяжна система вентиляції, основними елементами якої є вентилятори димовидалення, вентилятори підпору повітря, протипожежні клапани та вогнестійкі повітроводи, Вони керують переміщенням диму шляхом створення необхідних перепадів тиску різними засобами.

Система протидимного захисту

Системи димовидалення дозволяють очистити великі площі від токсичних речовин, що утворюються під час горіння матеріалів, а також локалізують та перешкоджають поширенню по всій будівлі диму, попелу, гару та дрібних частинок. Локалізація диму та інших продуктів горіння допомагає не допустити пошкодження сусідніх приміщень і звести загальні збитки від загоряння до мінімуму.

Системи димовидалення

Процес димовидалення поєднує в собі комплекс заходів, що дозволяє управляти переміщенням диму під час пожежі, відвести його від шляхів евакуації, запобігти його подальшому розповсюдженню по будівлі і вивести назовні за запланованим маршрутом.

Системи димовидалення поділяються на два типи:

  1. Механічні
  2. Гравітаційні

Система механічного димовидалення

Система механічного димовидалення складається з системи примусового видалення дима з приміщень і системи підпору повітря за рахунок створення надлишкового тиску повітря для запобігання поширенню диму інженерними комунікаціями (шахти ліфтів, сходові майданчики, тамбур-шлюзи).

Система механічного видалення дима

За рівнем автоматизації передбачається три типи включення системи:

  1. Автоматичний (включення автоматично під час виникнення пожежі при спрацюванні пожежних сповіщувачів).
  2. Дистанційний (включення системи відбувається віддалено з пожежного поста або поста охорони черговим персоналом).
  3. Місцевий (включення відбувається за місцем виникнення пожежі від кнопок розташованих в шафах пожежних кранів або від кнопок, розташованих біля шляхів евакуації).

Система гравітаційного димовидалення

Гравітаційне видалення дима — система природної протидимної вентиляції, яка здійснюється за допомогою зенітних ліхтарів з функцією димовидалення. Вони забезпечують додаткове природне освітлення і в разі виникнення пожежі, завдяки автоматичному відкриттю, захищають приміщення від задимленості і надмірного збільшення температури, таким чином створює відповідні умови для евакуації людей і роботи рятувальників.

Функція димовидалення здійснюється за допомогою системи управління, що управляє пневматичним або електричним приводом, що відкриває купол ліхтаря. Вибір приводу залежить від вимог, що пред'являються нормами, характеру об'єкта, фінансових можливостей.

Розробка систем димовидалення

При розробці систем видалення дима ми враховуємо всі можливі фактори, включаючи фізичні властивості матеріалів конструкції, природний перепад тисків всередині і зовні будівлі, фізичні властивості диму і газоподібних сумішей, що утворюються в процесі горіння.

Для цього наші фахівці використовують унікальні власні розробки та методи, а також спеціальне обладнання.

Для організації ефективної системи димовидалення вже на початковому етапі будівництва або реконструкції будівлі потрібні професійно зроблений розрахунок і правильний підбір обладнання.

Компанія «Антіфаєр» - експерт з питаннь протидимного захисту!

Хотілося б відзначити, що максимальна ефективність системи досягається в комплексі з іншими захисними системами.

Звертайтеся в компанію Антіфаер, та наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть обрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу або будинку, професійно та в найкоротші терміни виконають проектування, монтаж і пуско-налагодження, забезпечать якісне технічне обслуговування, щоб гарантувати максимальну безпеку об'єкту, що охороняється.

Замовляйте системи протидимного захисту в нашій компанії та отримаєте краще рішення за адекватною ціною в прийнятні терміни та високої якості від надійного партнера!

Ми підберемо для Вас найкращий варіант з врахуванням нормативних вимог та Вашого бюджету на встановлення та експлуатацію.

Звертайтеся до нас та отримаєте кращі рішення від одного з лідерів ринку!

Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

CRM не відповідає на запит.

Зателефонуйте, будь ласка: +38(050)7-44-33-66