Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
Продаж cпринклерів та дренчерів для систем пожежогасіння
Корисна інформація з пожежної безпеки
Розробка спринклерних систем та поставка протипожежного обладнання
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Продаж cпринклерів та дренчерів для систем пожежогасіння

Спринклерна система є активним видом протипожежного захисту, що складається з пожежних спринклерів об'єднаних системою водопостачання, яка забезпечує відповідний тиск і подачу води у систему водорозподільних трубопроводів.

Спринклери пожежні являють собою автоматичну зрошувальну голівку, встановлену на систему водопроводу, яка застосовується для локалізації джерел загоряння у будівлях та на виробництвах. 

Принцип її роботи полягає у наявності колби, що перекриває отвір спринклеру до моменту загоряння. В умовах підвищення температури легкоплавкі елементи конструкції руйнуються, звільняючи доступ до рідини, яка під тиском подається безпосередньо до осередку загоряння.

Купити спринклерні системи пожежогасіння в Києві

Компанія Антіфаєр здійснює продаж в Києві cпринклерів та дренчерів для систем пожежогасіння всіх типів. В нас ви зможете купити будь-яке пожежне обладнання для системи автоматичного пожежогасіння, яке може використовуватися для гасіння осередків загоряння за рахунок наявності в них спеціальної речовини. 

Спринклерні автоматичні системи пожежогасіння  мають вигляд трубопроводу, по периметру якого встановлюються зрошувальні головки, з яких у разі загоряння подається вогнегасна рідина: піна або вода. Постійний тиск у системі підтримується за рахунок насоса, який є невід'ємною частиною конструкції.

Перед тим як купити спринклери пожежні та обладнати ефективною системою пожежогасіння об'єкт чи будинок, необхідно мати чітке уявлення про особливості даних технічних засобів.

Види cпринклерів

Залежно від конструктивних характеристик спринклери можна поділити на такі види:

  • Швидкодіючий спринклер – моментально спрацьовує у разі підвищення температури у приміщенні. Його встановлюють у будинках з високими стелажами та висотою стель до двадцяти метрів для швидкої ліквідації осередків займання.
  • Тонкодисперсний спринклер – часто використовується в приміщеннях з великим вмістом матеріальних та історичних цінностей: бухгалтерії, бібліотеки, архіви, грошові сховища. Він ефективно нейтралізує займання класу «А», завдаючи мінімальних пошкоджень цінностям.
  • Позиційний – застосовується для гасіння вогню у великих приміщеннях. Замовити спринклериданого виду в Україні можна двох конфігурацій: спринклер розеткою вгору та спринклер розеткою вниз.
  • Кутовий – здатний створювати спрямований струмінь під певним нахилом для зменшення робочої площі. Завдяки спрямованому потоку можна локалізувати безпосередньо осередок загоряння та підвищити ефективність роботи устаткування. Дані системи використовуються на виробництвах для охолодження вузлів високої температури та для створення водної завіси.

Найчастіше роль запірного механізму виконує скляна капсула з хімічною рідиною, що має властивість розширюватися під впливом температур. Рідше роль теплого замку виконують пластини, виготовлені з легко плавкого матеріалу.

Як вибрати спринклер?

Існує велика кількість спринклерів з різним функціональним призначенням, які використовуються для нейтралізації пожеж у приміщеннях із різною площею. Одні захищають торгові центри та паркінги, маючи велику краплю, інші виділяються дрібною краплею та здатні зберегти цінні папери після гасіння пожеж. Якщо ви не можете самостійно розібратися в особливостях та класифікації спринклер-гармати, придбайте технічні засоби в Антіфаєр, проконсультувавшись із нашими професіоналами.

Ми пропонуємо купити пожежні спринклери в ідеальному співвідношенні ціни та якості, оформивши зручну доставку в Київ, Одесу, Харків, Львів та інші регіони України.

 

Цікавлять оптові ціни на спринклерні системи?

Отримайте оптовий прайс та найкращу пропозицію.

Отримати прайс
Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

Нажаль, ми не змогли відправити Ваш запит з технічних причин.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа.