Антіфаєр
Save lives and dreams!
зв'язатися
Замовити зворотній зв'язок
...Зачекайте, йде відправка

Виїздне обслуговування пожежних рукавів

Кращий сервіс за доступною ціною з виїздом на об'єкт

Перекатка пожежних рукавів в Києві

Пожежний рукав - це пристрій, призначений для для подачі води, або іншої рідини до місця гасіння вогню. Його справність та цілісність - є запорукою безпеки майна та життя людей у випадку виникнення пожежі. Тому держава шляхом прийняття відповідного законодавства, забовязує проводити обслуговування пожежних рукавів. Цю процедуру зобов'язані проводити всі об'єкти, що мають засоби пожежогасіння. Відповідно, всі громадські об'єкти, такі як кінотеатри, театри, торгові та бізнес центри зобов'язані перекочувати пожежні рукави.

Обслуговування пожежних рукавів

Перекатка пожежних рукавів з певною періодичністю проводиться для підтримки їх в робочому стані. Ця процедура допомагає виявити зовнішні дефекти, такі як розриви, тріщини, розрізи дрібних розмірів, та у разі їх наявності, своєчасно замінити пожежні рукави.

Дана процедура полягає в розмотуванні рукава на всю його довжину та візуальний огляд на предмет розгерметизації, та механічних пошкоджень та деформацій. Для продовження строку служби виробу, його перемотують на нове ребро.

Цей спектр робіт необхідно виконувати 2 рази на рік, оскільки зберігання рукавів в намотаному вигляді, неминуче, призводить до утворення деформацій та дрібних пошкоджень під час злежування.

Особливості процедури обслуговування

Періодичність (перемотування) перекатки рукавів становить 2 рази на рік. Оскільки необхідно оцінювати справність та технічний стан водопровід, до котрого підключена протипожежної система, також двічі на рік - ці операції суміщаються і проводяться одночасно. 

Кожну процедуру перекатки необхідно відображати в журналі обліку, оскільки цей документ може перевірятися інспектором ДСНС. Якщо журнал не містить запису про проведення перекатки рукавів, навіть за фактичного проведення процедури, це є порушенням правил протипожежної безпеки і є підставою для накладання штрафу.

Процедура перемотування протипожежних рукавів може проводитись власником об'єкту, уповноваженими працівниками самого підприємства у власності, або користуванні котрого перебуває об'єкт або спеціалізованою компанією.


Компанія Антіфаєр надає послуги перевірки протипожежних систем, суміжного обладнання обладнання та перекатки пожежних рукавів. Звернення до професіоналів надасть вам впевненості в справному функціонуванні протипожежної системи та забезпечить безпроблемне проходження протипожежної інспекції.

перекатка пожежних рукавів

Виїзд спецавто технічного обслуговування в Києві!

Замовляйте перемотку пожежних рукавів та їх обслуговування у нас і отримаєте кращий сервіс за адекватною ціною в прийнятні терміни від надійного партнера!

Ми підберемо для Вас найкращий варіант з урахуванням нормативних вимог і Вашого бюджету.

Звертайтеся в компанію Антіфаєр, і наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть обрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу або будинку, професійно і в найкоротші терміни виконають проектування, монтаж і пуско-налагодження, забезпечать якісне технічне обслуговування, щоб гарантувати максимальну безпеку об'єкту

Звертайтеся до нас і отримайте найкращі рішення від одного з лідерів ринку!

Потрібна перекатка пожежних рукавів від надійного партнера?

Отримайте безкоштовну консультацію та найкращу пропозицію!

Натискаючи кнопку та відправляючи дані, Ви приймаєте умови угоди користувача