Антіфаєр
Save lives and dreams!
зв'язатися
Замовити зворотній зв'язок
...Зачекайте, йде відправка

Корисна інформація з питань протипожежного захисту

«Антіфаєр» - на сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Розрахунок часу евакуації людей при пожежі

Розрахунок часу евакуації - це документ, який спираючись на розрахунки та оцінку експертів, що встановлює необхідний час евакуації всіх людей з приміщень будівлі, під час пожежі або у разі виникнення інших надзвичайних ситуацій.

Замовити розрахунок необхідного часу евакуації людей із приміщень під час пожежі

Процес замовлення та отримання розрахунку часу евакуації в нашій компанії гранично простий і складається з чотирьох етапів:

 • Заявка
  Зателефонуйте нам за телефоном +38 (050) 7-44-33-66 та менеджер Вас проконсультує, відповість на всі запитання та прийме заявку на надання цієї послуги.
 • Аналіз документів та договір.
  Експерти компанії Антифаєр проаналізують документи та запропонують простий та зрозумілий договір на виконання робіт, що містить ціну послуги розрахунку часу евакуації людей для вашої будівлі.
 • Збір та аналіз даних.
  Наші експерти виїжджають на об'єкт, збирають всю необхідну інформацію та проводять аналіз логістичних шляхів евакуації людей із приміщень підприємства чи організації.
 • Надання розрахунків.
  Ми проводимо всі необхідні розрахунки та надаємо докладний звіт із розрахованим необхідним часом евакуації людей згідно з ДСТУ 8828:2019 «Пожежна безпека. Загальні вимоги» , висновками та рекомендаціями експертів щодо пожежної безпеки об'єкта.

Замовити розрахунок часу евакуації онлайн

Залиште Ваші дані і отримаєте безкоштовну консультацію та найкращу пропозицію.

Натискаючи кнопку та відправляючи дані, Ви приймаєте умови політики конфіденційності

Етапи проведення оцінки необхідного часу евакуації людей із приміщення

 • Під час проведення робіт проводиться розрахункова оцінка кількості людей на об'єкті на основі технологічних та технічних параметрів приміщення, а також архітектурних особливостей та функціонального призначення приміщень. 
 • Далі проводиться аналіз найімовірніших місць виникнення загоряння та шляхів поширення вогню.
 • Вибираються і аналізуються найімовірніші шляхи руху людей, під час евакуації та місця об'єднання рухомих потоків людей. 
 • Аналізується пропускна здатність евакуаційних шляхів та визначається ступінь можливої їхньої травмонебезпечності у вузьких місцях.

На основі отриманих даних та на основі моделей реальної поведінки людей у разі виникнення пожежі проводиться максимально точний розрахунок часу евакуації.

Компанія Антифаєр – експерт з питань пожежної безпеки. Звертайтесь до нас та отримайте найкращі рішення від надійного партнера.