«Антіфаєр» - ваш надійний партнер в питаннях протипожежного захисту

На сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Про компанію з пожежної безпеки

Давайте знайомитися

Компанія "Антіфаєр» здійснює весь спектр послуг в сфері систем протипожежного захисту.

Позиціюємося як компанія, що проектує, впроваджує і супроводжує інтегровані рішення, що забезпечують ефективний захист бізнесу замовника завдяки високому професіоналізму та технічній експертизі наших співробітників.

Для нас немає нерозв'язних завдань - ми готові запропонувати високоефективні рішення для будь-якої з галузей економіки країни, і є експертами для багатьох типів інфраструктурних об'єктів.

Команда протипожежного захисту
Команда однодумців

Наша Місія та цінності

Ми прагнемо стати лідируючою в Україні компанією з глибокою компетенцією в питаннях протипожежного захисту, котра пропонує інноваційні рішення в галузі пожежної безпеки, захищаючи життя людей, їх матеріальні та інтелектуальні цінності та мрії.

Клієнти та партнери – це наша основна цінність

Команда однодумців - ми постійно підвищуємо професійний рівень компетенцій наших співробітників, щоб забезпечити на високому рівні якісне сучасне і творче вирішення поставлених клієнтом завдань

Відповідальність - ми не просто відповідаємо за реалізовані нами проекти та забезпечуємо їх гарантійне обслуговування, а дотримуємося високих стандартів якості виконуваних робіт та послуг, що надаються. Ми дуже цінуємо партнерські відносини з нашими Замовниками та дуже цінуємо своєю репутацією.

Системи протипожежного захисту від лідера ринку!

Ми здійснюємо проектування, монтаж, техническое обслуживание систем протипожежного захисту для об'єктів будь-яких масштабів - від невеликого офісного приміщення до великих виробничих, складських або торговельних будівель.

Наші рішення грунтуються на новітніх інформаційних технологіях та сучасних методиках організації та управління системами протипожежного захисту, що включають організаційну та адміністративну складову, бізнес-процеси та передове технічне обладнання.

Наші рішення та пропоноване обладнання ефективні та інноваційні, але при цьому прості в обслуговуванні і забезпечують надійність на всіх рівнях. Вони гарантовано на ранніх стадіях здатні виявити осередки виникнення пожежі та надійно запобігають поширенню полум'я, диму та токсичних газів, що допомагає врятувати людські життя та запобігти пошкодженню майна.

Системи протипожежного захисту

Наші переваги

Весь спектр послуг в сфері систем протипожежного захисту

Оперативне проектування та реалізація складних проектів

Довгострокові гарантії на роботи та змонтоване обладнання

Професійна команда сертифікованих фахівців

Лояльні умови та ціни на системи протипожежного захисту

Ліцензії та сертифікати


Рекомендації

Давайте обговоримо Ваш проект

Наш досвід та компетенції дозволяють реалізовувати проекти будь-якого масштабу!

Будемо раді співпраці з Вами!

Натискаючи кнопку та відправляючи дані, Ви приймаєте умови Угоди користувача