Антіфаєр
Save lives and dreams!
зв'язатися
Замовити зворотній зв'язок
...Зачекайте, йде відправка

Корисна інформація з питань протипожежного захисту

«Антіфаєр» - на сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Де купити вогнегасники в Києві

Призначення вогнегасників

Для швидкої нейтралізації осередків загоряння і запобігання подальшому поширенню вогню близько 300 років тому людство придумало вогнегасник. Він ефективно усуває пожежі на ранній стадії за допомогою подачі вогнегасної речовини, якою може виступати вода, пінний розчин і інші хімічні сполуки.

Купити вогнегасники варто для забезпечення протипожежної безпеки в житлових і виробничих приміщеннях, а також в громадських місцях з великим скупченням людей.

Який купити вогнегасник

Перед тим як замовити вогнегасники, необхідно розібратися, які пристрої підходять під заявлені споживачем потреби, і знайти перевіреного постачальника. Від якості вогнегасників залежать життя людей, а тому підходити до їх вибору варто з усією відповідальністю. Також варто розуміти, що всі сфери діяльності знаходяться під пильним наглядом пожежної інстанції, і ведення бізнесу без придбання та встановлення протипожежного обладнання є порушенням.

Вогнегасні пристрої класифікуються за такими ознаками:

 • за типом спускового механізму;
 • за способом транспортування до місця загоряння;
 • за видом вогнегасної речшвини;
 • за призначенням;
 • за кількістю надлишкового тиску .

За способом активації і приведення в дію спускового механізму вогнегасники поділяються на автоматичні, ручні і універсальні. І якщо ручний вогнегасний засіб вимагає механічного впливу людини, то автоматичний прилад спрацьовує при наявності збуджуючого фактору – диму та вогню.

Що стосується способу транспортування, то вогнегасники бувають переносні (до 4 літрів), мобільні (до 10 л) і стаціонарні (великогабаритні моделі). Існують також промислові вогнегасники, які використовуються на виробництвах і в місцях з підвищеною пожежонебезпекою.

Види вогнегасників за типом вогнегасної речовини

Головною відмінною рисою вогнегасників є вогнегасна суміш, що усуває полум'я. від вмісту приладу залежить його призначення, ефективність і тип пожежі, який можна нейтралізувати за його допомогою. За типом вогнегасної речовини вогнегасники поділяються на:

 • повітряно-пінні вогнегасники – використовуються для ліквідації осередків загоряння горючих матеріалів і твердих речовин;
 • повітряно-емульсійні вогнегасники – сучасні пристрої для усунення будь-яких типів загоряння, включаючи легкозаймисті рідини і електропроводку;
 • вуглекислотні вогнегасники – усувають загоряння електроустановок, транспорту і об'єктів під напругою; широко використовуються в житлових приміщення і громадських місцях (бібліотеки, кінотеатри, офіси);
 • порошковий вогнегасник – призначений для гасіння пожеж класу А, В, С в залежності від типу застосовуваного порошку;
 • хладонового вогнегасник – показує ефективну роботу в приміщеннях з великою вмістом оргтехніки та легкозаймистих матеріалів (паперу);
 • водний вогнегасник – універсальний, що ідеально підходить для використання вдома.

Продаж вогнегасників в Києві

Наша компанія пропонує продаж вогнегасників оптомдля забезпечення необхідних заходів протипожежної безпеки в житлових, абміністративних чи виробничих будівлях. На вогнегасник порошковий, пінний, вуглекислотний та інші види заявлена демократична ціна. Вся продукція має сертифікати відповідності від виробника, технічний паспорт і підходить для реєстрації в наглядових органах.

Нам довіряють свої життя наші співгромадяни, а ми, в свою чергу, намагаємося максимально відповідати їхнім очікуванням. Широкий асортимент протипожежного обладнання для будь-яких потреб представлений в нашому каталозі. Ми здійснюємо підбір та продаж вогнегасників з доставкою в Києві та в інші міста та області України.

Бадаєте купити вогнегасники за оптовими цінами?

Отримайте оптовий прайс та найкращу пропозицію.

Продаж та поставка вогнегасників за розумною ціною!

Натискаючи кнопку та відправляючи дані, Ви приймаєте умови політики конфіденційності