Корисна інформація з питань протипожежного захисту

«Антіфаєр» - на сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Продаж та поставка вогнегасників

Для швидкої нейтралізації осередків загоряння і запобігання подальшому поширенню вогню близько 300 років тому людство придумало вогнегасник. Він ефективно усуває пожежі на ранній стадії за допомогою подачі вогнегасної речовини, якою може виступати вода, пінний розчин і інші хімічні сполуки.

Купити вогнегасники варто для забезпечення протипожежної безпеки в житлових і виробничих приміщеннях, а також в громадських місцях з великим скупченням людей.

Який купити вогнегасник: класифікація

Перед тим як замовити вогнегасники, необхідно розібратися, які пристрої підходять під заявлені споживачем потреби, і знайти перевіреного постачальника. Від якості вогнегасників залежать життя людей, а тому підходити до їх вибору варто з усією відповідальністю. Також варто розуміти, що всі сфери діяльності знаходяться під пильним наглядом пожежної інстанції, і ведення бізнесу без придбання та встановлення протипожежного обладнання є порушенням.

Вогнегасні пристрої класифікуються за такими ознаками:

 • за типом спускового механізму;
 • за способом транспортування до місця загоряння;
 • за видом вогнегасної речшвини;
 • за призначенням;
 • за кількістю надлишкового тиску .

За способом активації і приведення в дію спускового механізму вогнегасники поділяються на автоматичні, ручні і універсальні. І якщо ручний вогнегасний засіб вимагає механічного впливу людини, то автоматичний прилад спрацьовує при наявності збуджуючого фактору – диму та вогню.

Що стосується способу транспортування, то вогнегасники бувають переносні (до 4 літрів), мобільні (до 10 л) і стаціонарні (великогабаритні моделі). Існують також промислові вогнегасники, які використовуються на виробництвах і в місцях з підвищеною пожежонебезпекою.

Види вогнегасників за типом вогнегасної речовини

Головною відмінною рисою вогнегасників є вогнегасна суміш, що усуває полум'я. від вмісту приладу залежить його призначення, ефективність і тип пожежі, який можна нейтралізувати за його допомогою. За типом вогнегасної речовини вогнегасники поділяються на:

 • повітряно-пінні вогнегасники – використовуються для ліквідації осередків загоряння горючих матеріалів і твердих речовин;
 • повітряно-емульсійні вогнегасники – сучасні пристрої для усунення будь-яких типів загоряння, включаючи легкозаймисті рідини і електропроводку;
 • вуглекислотні вогнегасники – усувають загоряння електроустановок, транспорту і об'єктів під напругою; широко використовуються в житлових приміщення і громадських місцях (бібліотеки, кінотеатри, офіси);
 • порошковий вогнегасник – призначений для гасіння пожеж класу А, В, С в залежності від типу застосовуваного порошку;
 • хладонового вогнегасник – показує ефективну роботу в приміщеннях з великою вмістом оргтехніки та легкозаймистих матеріалів (паперу);
 • водний вогнегасник – універсальний, що ідеально підходить для використання вдома.

Продаж вогнегасників в Україні

Наша компанія пропонує купити вогнегасники оптом для забезпечення необхідних заходів протипожежної безпеки в житлових, абміністративних чи виробничих будівлях. На вогнегасник Порошковий , пінний, вуглекислотний і інші види заявлена демократична ціна. Вся продукція має сертифікати відповідності від виробника, технічний паспорт і підходить для реєстрації в наглядових органах.

Нам довіряють свої життя наші співгромадяни, а ми, в свою чергу, намагаємося максимально відповідати їхнім очікуванням. Широкий асортимент протипожежного обладнання для будь-яких потреб представлений в нашому каталозі. Ми здійснюємо підбір та продаж вогнегасників з доставкою в Київі та інші міста на області України.