Антіфаєр
Save lives and dreams!
зв'язатися
Замовити зворотній зв'язок
...Зачекайте, йде відправка

Корисна інформація з питань протипожежного захисту

«Антіфаєр» - на сторожі пожежної безпеки Ваших об'єктів!

Пожежні гідранти, підставки, колонки

При виникненні пожежі в житлових будинках або виробничих приміщеннях, у випадках, коли первинні засоби пожежогасіння виявилися малоефективними, в боротьбі з вогнем часто допомагають гідранти.

Пожежний гідрант – це спеціалізована техніка, необхідна для постачання пожежних резервуарів водою. З її допомогою вода з міських систем водопостачання під напором надходить в цистерни пожежних машин, мотопомпи або пожежні рукави для ліквідації вогню під час проведення рятувальних операцій. ПГ – це різновид запірної трубопровідної арматури, яка вимагає належного догляду і правильної експлуатації, а також, в деяких випадках, наявності додаткових спецзасобів, зокрема, установки пожежної колонки.

Види пожежних гідрантів та переваги

На території України представлено два види пожежних гідрантів: надземні і підземні. Перші стаціонарно монтуються на поверхні землі за допомогою колонки пожежної, яку необхідно надійно зафіксувати для безпечної експлуатації. Підземний пожежний гідрант розташовується в водяному колодязі, де пожежна колонка встановлюється безпосередньо в момент використання спецтехніки.

Надземні моделі можуть бути встановлені як зовні, так і всередині приміщень для максимальної ефектності в боротьбі з вогнем. Дана модифікація ПГ широко поширена на території країн СНД, а в Україні найбільш популярні підземні моделі. Вони мають ряд переваг, серед яких:

  • ефективна робота в зимовий період;
  • можливість установки практично в будь-який локації (на проїжджій частині, на парковці, поблизу торгових центрів і місць з великим скупченням людей);
  • можливість провести прості заходи для захисту обладнання від несанкціонованого забору води (закривається люком).

Вимоги до встановлення

Пожежний гідрант можна встановлювати вздовж автомобільних магістралей, на кільцевих системах водопостачання і в тупикових зонах. Для цього необхідно не тільки купити пожежний гідрант високої якості, але і дотриматися всіх норм при його установці, висунуті органом, який регулює протипожежну безпеку.

У регламенті наведено цілий звід правил для монтажу установок даного типу, в якому сказано про обов'язкову наявність підставки під пожежні гідранти. Там же детально описані всі нюанси і вимоги до стаціонарного розміщення ПГ, а також сказано про систематичні перевірки справності спецтехніки та регулярне проведення її техобслуговування. До найважливіших правил експлуатації ПГ можна віднести:

  • Водяний вузол, на якому розташовується ПГ, повинен забезпечувати достатній напір води для швидкої локалізації осередку загоряння;
  • Конструкція ПГ і місце його розташування (колодязь) повинні бути захищені від впливу низьких температур в зимовий період. Суворо не допускається утворення криги і скупчення рідини в колодязях, де розміщені установки;
  • Будинки і споруди, поблизу яких встановлені ПГ, повинні мати повний комплект пожежної спецтехніки: колонка пожежна КПА, пожежний рукав і сполучні муфти. Це необхідно для швидкої подачі води до місця загоряння, що допомагає в найкоротші терміни усунути пожежу, уникнувши жертв.

Де купити пожежну колонку в Україні?

У нашій компанії ви можете обрати і купити пожежну колонку, що відповідає заявленим вимогам ДСТУ. Вся продукція відрізняється високою якістю і може забезпечити тривалий термін експлуатації пожежної спецтехніки. Ціна на пожежний гідрантта інші засоби пожежогасіння (Колонки, підставки пожежні, ящики з піском, стенди та пожежний інвентар) демократична, що є однією з головних переваг співпраці з нами.

Ми пропонуємокупити пожежні колонки, люки, покажчики, засоби індивідуального захисту та інші інструменти рятувальників, оформивши доставку в Київ та інші міста України.