М-082 Тримач для щогли блискавкоприймача до конструкцій
Опис та призначення
• Призначений для кріплення щогли ø 30 мм (арт. М-02/30..50) або ø 40 мм (арт. М-02/50..80, М-02/42..62) до таврових чи двотаврових балок, або інших конструктивних елементів будівлі
• Тримач фіксується 4-ма шпильками М10×400 з гайками
| артикул | М-082 |
|---|---|
| код | 1500 821 |
| матеріал | ST |
| для щогли ø D | 40..48 mm |
| відстань L | 120 mm |
| розмір пласт. AxB | 200 x 250 mm |
| відст. між шпил. FxG | 157 x 205 mm |
| довжина Н | до 300 mm |
| закріплення | [4x] M10x400 |
| вага | 4,9 kg |
Відео товару
Файли, Інструкції, Настанови
запитом


