M-078 Ізольований тримач блискавкоприймача 16/10 до труби
Опис та призначення
• Тримач призначений для кріплення блискавкоприймача ø 16 мм (арт. М-210..240) до труб або конструкцій з дотриманням безпечної ізоляційної відстані.
| артикул | M-078 |
|---|---|
| код | 1500 782 |
| матеріал | OC |
| для кріплення ø | 16 mm |
| для труби D | 100..400 mm |
| розмір AxB | 120 x 22 mm |
| довжина стержня L | 500 mm |
| вага | 0,85 kg |


