M-067 Тринога щогли блискавкоприймача велика
Опис та призначення
• Призначена для закріплення щогли блискавкоприймача ø 42 мм висотою 9-10 м на плоскій покрівлі.
• щогла блискавкоприймача фіксується в тринозі за допомогою 6-ти болтів
• тринога постачається з 6-ма бетонними основами В30 (30 кг)
• конструкція триноги складається для зручного транспортування
| артикул | M-067 |
|---|---|
| код | 1500 671 |
| матеріал триноги | ST |
| для щогли ø | ø 30..48 mm |
| для щогли висотою | 9...10 m |
| бетонні основи | [6x] 30 kg |
| радіус R1 | 1400 mm |
| радіус R2 | 700 mm |
| установ. розміри АxB | 2550 x 2830 mm |
| висота G | 640 mm |
| вага з бет. основами | 200 kg |


