M-065 Тринога щогли блискавкоприймача
Опис та призначення
• Призначена для закріплення щогли блискавкоприймача ø 30…42 мм або ізольованої щогли висотою до 7 м на плоскій покрівлі.
• щогла блискавкоприймача фіксується в тринозі за допомогою 6-ти болтів
• тринога постачається з 3 бетонними основами вагою 30 кг
• конструкція триноги складається для зручного транспортування
| артикул | M-065 |
|---|---|
| код | 1500 651 |
| матеріал триноги | ST |
| для щогли ø | ø 30..48 mm |
| для щогли висотою | 3...8 m |
| бетонні основи | [3x] 30 kg |
| радіус R1 | 700 mm |
| установ. розміри АxB | 1470 x 1620 mm |
| висота G | 640 mm |
| вага з бет. основами | 100 kg |


