M-062 Тримач для щогли блискавкоприймача ø 42 мм
Опис та призначення
• Тримач призначений для кріплення щогли блискавкоприймача ø 40..48 мм до стін та конструкцій
• Кріпити за допомогою 4-х гвинтів М10 з дюбелем або 4-х анкерних болтів арт. К-931. Отвір Е: ø 11 мм
| артикул | M-062 |
|---|---|
| код | 1500 621 |
| матеріал | ST |
| для кріплення ø D | 40..48 mm |
| відстань L | 120 mm |
| розмір пласт. AxB | 200 x 250 mm |
| відст. між. отв. FxG | 157 x 205 mm |
| вага | 3,7 kg |


