M-058 Ізольований тримач блискавкоприймача 16/10 з пластиною
Опис та призначення
• Тримач призначений для кріплення блискавкоприймача ø 16 мм до металевих конструкцій з дотриманням безпечної ізоляційної відстані.
• Кріпиться 4-ма болтами М8, гвинтами М8 з дюбелем або анкерними болтами М8
| артикул | M-058 |
|---|---|
| код | 1500 582 |
| матеріал | OC |
| для кріплення ø | 16 mm |
| розмір AxB | 195 x 60 mm |
| довжина стержня L | 500 mm |
| отвір E | ø 8 mm |
| вага | 0,55 kg |


