M-054 Металева основа щогли блискавкоприймача
Опис та призначення
• Призначена для закріплення щогли блискавкоприймача ø 30..48 мм (арт. М-02) до конструкцій чи металевих площадок
• Щогла фіксується в металевій основі за допомогою гвинтів
• Металеву основу кріпити до конструкцій чи площадок за допомогою гвинтів М10 або анкерних болтів арт. К-931
| артикул | M-054 |
|---|---|
| код | 1500 541 |
| матеріал | ST |
| для кріплення ø D | 30..48 mm |
| розмір основи AxB | 250 x 250 mm |
| відст. між. отв. FxL | 205 x 205 mm |
| висота основи G | 900 mm |
| отвір E | [4x] ø11 mm |
| вага | 10 kg |


