М-052 Металева підставка для блискавкоприймача ø 16 мм
Опис та призначення
• Призначена для закріплення алюмінієвого блискавкоприймача ø 16 мм (арт. М-215-240) до конструкцій чи металевих площадок
| артикул | М-052 |
|---|---|
| код | 1500 522 |
| матеріал | OC |
| для кріплення ø D | 16 mm |
| розмір основи AxB | 100 x 250 mm |
| відст. між. отв. FxG | 57 x 205 mm |
| для висоти шпиля | 1,5..2 m |
| закріплення | [4x] M10 |
Відео товару
Файли, Інструкції, Настанови
запитом


