H-039 Тримач смуги В40 металевий
Опис та призначення
• призначений для прокладання смуги шириною 40 мм (40х4 мм) по стінах будівель, металевих та інших конструкціях
• внутрішній отвір та різьба М8
• арт. Н-039 (1303 092) постачається в комплекті зі шпилькою L-120 та дюбелем розпірним
| артикул | H-039 |
|---|---|
| код | 1303 092 |
| матеріал тримача | OC |
| висота А | 20 mm |
| розмір основи ВхС | 72x20 mm |
| розмір D | 20 mm |
| болт | [2x] M6x15 |
| шпилька з дюбелем | M8x120 |


