H-036 Тримач смуги металевий FLIP
Опис та призначення
• призначений для прокладання смуги шириною до 30 мм (25х4 мм, 30х4 мм) по стінах, металевих та інших
конструкціях
• внутрішній отвір та різьба М8
• швидкий та зручний монтаж завдяки защіпці
• арт. Н-037 (1303 072) постачається в комплекті зі шпилькою L-120 та дюбелем розпірним
| артикул | H-036 |
|---|---|
| код | 1303 064 |
| матеріал тримача | CU |
| висота А | 20 mm |
| розмір пластини ВхС | 60 х 20 mm |
| розмір D | 20 mm |
| болт | [2x] М6х15 |
| шпилька з дюбелем | - |


