Поворотно-важільний привод GEZE RWA K 600 F
Опис та призначення
Поворотно-важільний привод для монтажу на віконних конструкціях:
- Вікно відкривається на 90° менше, ніж за 60 секунд
- Потужний привод з високим обертовим моментом
- З’єднувальний кабель легко замінити завдяки штекеру
- Вбудований сигнальний контакт для зворотнього зв’язку
- Вбудований модуль синхронізації роботи щонайбільше двох приводів без необхідності використання зовнішнього блока керування
- Перевірено як обладнання для природного відведення диму та тепла (NRWG) згідно з EN 12101-2
Сфери застосування
- Система димо- та тепловідведення та природна вентиляція (24 В)
- Вікна з нижніми, верхніми підвісками та розпашними стулками, які відкриваються всередину
- Встановлення на дерев’яних, ПВХ або металевих вікнах
- Монтаж на рамі
| Розміри | 421 x 40 x 86 mm |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Сила стиснення | 600 N |
| Сила опору | 600 N |
| Напруга під час роботи | 24 В ± 25 % |
| Робоча напруга | 24 V DC |
| Використання струму | 1.4 A |
| Частота пульсації | 20 % |
| Тривалість включення | 30 % |
| Довжина з’єднувального кабелю | 5 m |
| Спеціальна довжина з’єднувального кабелю | 10 m |
| Мін. поперечний перетин жил | 0.5 mm² |
| Кількість жил кабелю. | 5 cores_UA |
| Робоча температура | -5 - 75 °C |
| Вид захисту | IP32 |
| Ступінь захисту | III |
| Функція синхронізації | Так |
| Доступне додаткове блокування | Так |
| Спосіб додаткового блокування | Привод блокування |
| Спосіб скорочення ходу | Пристрій для регулювання |
| Вимикання в кінцевому положенні висунуто | Внутрішній датчик положення |
| Вимикання в кінцевому положенні засунуто | Внутрішній датчик положення |
| Вимкнення при перевантаженні | Так |
| Перевірено згідно з NRWG | Так |
| Кількість синхронізацій приводів | 2 |
| Вікна з нижньою підвіскою, відчинення всередину, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з розпашною стулкою, які відчиняються всередину, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з верхньою підвіскою, відчинення всередину, монтаж на рамі | Так |


