Електропривод вогнезатримувальних клапанів Belimo BFL230
Опис та призначення
Принцип дії
При переміщенні заслінки клапана у нормальне робоче положення зводиться зворотна пружина.
При припиненні подачі живлення енергія, запасена в пружині, повертає заслінку в охоронне положення.
Блокування в охоронному положенні
Запатентований механізм блокування редуктора в «охоронному» положенні надійно утримує лопатку заслінки та у разі пожежі забезпечує максимальну безпеку.
Система сигналізації
Привід обладнаний двома фіксованими перемикачами для сигналізації кінцевих положень.
Ручне керування
Можливе ручне керування клапаном, а також фіксування його в будь-якому положенні.
У комплект входить перехідник для встановлення на вал квадратного перерізу 12/10 мм.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Артикул | BFL230 |
| Напруга живлення | AC/DC 230 В, 50/60 Гц |
| Діапазон номінальної напруги | AC 198 ... 264 В |
| Розрахункова потужність | 6,5 ВА |
| Потужність | 3 Вт |
| Кабель живлення/керування | 1 м, 2×0,75 мм² |
| Кабель перемикачів положення | 1 м, 6×0,75 мм² |
| Напрямок повороту | Вибирається стороною установок на клапан (L/R) |
| Час повороту (двигун) | 60 с |
| Час повернення (пружина) | 20 с при -10...+55 °C, <60 с при -30...-10 °C |
| Крутний момент (двигун) | 4 Н·м |
| Крутний момент (пружина) | 3 Н·м |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура експлуатації | -30 … +55 °C |
| Температура зберігання | -40 … +80 °C |
| Вага | 1100 г |


