Штоковий привод 230В E 350 N
Опис та призначення
Штоковий привод 230 В для застосування у комплексній лінійці консолей:
- Компактна конструкція
- Універсальне застосування завдяки комплексній лінійці консолей
- Міцна конструкція з механічним відключенням навантаження та видом захисту IP65
Сфери застосування
- Безпосередня зміна положення стулок для природної вентиляції (230 В) у фасадній або даховій зоні
- Вікна, що відкриваються всередину та назовні, із стулками з нижньою підвіскою, з верхньою підвіскою та розпашними стулками
- Встановлення на дерев’яних, ПВХ або металевих вікнах
| Розміри | 40 x 47 mm |
|---|---|
| Швидкість відкриття вентиляція | 5 mm/s |
| Сила тиску (макс.) | 750 Н |
| Сила блокування (макс.) | 2000 N |
| Сила стиснення | 750 N |
| Напруга під час роботи | 230 В ±10 % |
| Робоча напруга | 230 V |
| Використання струму | 0.15 A |
| Споживана потужність | 35 W |
| Тривалість включення | 50 % |
| Довжина з’єднувального кабелю | 2.5 m |
| Мін. поперечний перетин жил | 0.75 mm² |
| Кількість жил кабелю. | 3 cores_UA |
| Робоча температура | -20 - 70 °C |
| Вид захисту | IP65 |
| Ступінь захисту | II |
| Спосіб скорочення ходу | Заводські налаштування |
| Вимикання в кінцевому положенні висунуто | механічне відключення навантаження |
| Вимикання в кінцевому положенні засунуто | механічне відключення навантаження |
| Вимкнення при перевантаженні | Так |
| Вікна з нижньою підвіскою, відчинення всередину, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з нижньою підвіскою, відчинення всередину, монтаж на дверному полотні | Так |
| Вікна з нижньою підвіскою, відчинення назовні, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з розпашною стулкою, які відчиняються всередину, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з розпашною стулкою, які відчиняються всередину, монтаж на дверному полотні | Так |
| Вікна з розпашною стулкою, які відчиняються назовні, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з верхньою підвіскою, відчинення всередину, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з верхньою підвіскою, відчинення всередину, монтаж на дверному полотні | Так |
| Вікна з верхньою підвіскою, відчинення назовні, монтаж на рамі | Так |
| Мансардні вікна з відчиненням назовні | Так |


