Поворотно-важільний привід GEZE RWA K 600 T
Опис та призначення
Поворотно-важільний привід для вентилювання, що монтується на двері:
- Відкриття дверей на 90° здійснюється менше, ніж за 60 секунд
- Потужний привод з високим обертовим моментом
- З’єднувальний кабель легко замінити завдяки штекеру
- Вбудований сигнальний контакт для управління делектрозамками або для зворотнього зв’язку
- Доступ до дверей залишається вільним, завдяки натисненню на важіль за допомогою притискового ролика
Сфери застосування
- Використання у вентилюванні, де вимагаються великі кути відкриття
- Одно- та двостулкові двері вентилювання ї та димо- та тепловідведення
- Монтаж з боку, де розташовані дверні петлі або з протилежної сторони
| Розміри | 421 x 40 x 56 mm |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Сила стиснення | 600 N |
| Робоча напруга | 24 V DC |
| Використання струму | 1.4 A |
| Частота пульсації | 20 % |
| Тривалість включення | 30 % |
| Довжина з’єднувального кабелю | 5 m |
| Спеціальна довжина з’єднувального кабелю | 10 m |
| Мін. поперечний перетин жил | 0.5 mm² |
| Кількість жил кабелю. | 5 cores_UA |
| Робоча температура | -5 - 75 °C |
| Вид захисту | IP32 |
| Ступінь захисту | III |
| Функція синхронізації | Так |
| Регульована швидкість відкриття вентиляції | Так |
| Доступне додаткове блокування | Так |
| Спосіб додаткового блокування | Привод блокування |
| Вимикання в кінцевому положенні висунуто | Внутрішній датчик положення |
| Вимикання в кінцевому положенні засунуто | Внутрішній датчик положення |
| Вимкнення при перевантаженні | Так |
| Кількість синхронізацій приводів | 2 |


