Ланцюговий привод GEZE ECchain
Опис та призначення
Ланцюговий привод з універсальним кронштейном для простої автоматизації фурнітури для вентиляції:
- Економічний та потужний ланцюговий привод для вентиляційних рішень з підтримкою напруги 230 В
- Можливе регулювання ходу на 200 мм або 400 мм для різноманітних вимог до вентиляційної системи
- Універсальні кронштейни та консолі для серійних профільних систем
- Швидкий та простий монтаж
- Варіативне використання на невеликих фрамужних вікнах
Сфери застосування
- Природна вентиляція (230 В) також для будівництва приватних житлових помешкань
- Вікна, що відкриваються всередину та назовні, із стулками з нижньою підвіскою, з верхньою підвіскою та розпашними стулками
- Встановлення на дерев’яних, ПВХ або металевих вікнах
- Монтаж на рамі
| Розміри | 409 x 44 x 63 mm |
|---|---|
| Необхідна монтажна площа на рамі (мін.) | Монтаж на раму внутрішнього відчинення: 55 мм, монтаж на рамі зовнішнього відчинення: 35 мм |
| Необхідна монтажна площа на стулці (мін.) | Монтаж на раму внутрішнього відчинення: 37 мм, монтаж на рамі зовнішнього відчинення: 20 мм |
| Швидкість відкриття вентиляція | 9 mm/s |
| Швидкість зачинення (макс.) | 9 mm/s |
| Сила тиску (макс.) | 250 Н |
| Сила блокування (макс.) | 1800 N |
| Сила опору | 250 N |
| Вага стулки | 200 кг* |
| Зона перекривання | 10–23 мм |
| Напруга під час роботи | 230 В ±10 % |
| Робоча напруга | 230 V |
| Використання струму | 0.13 A |
| Споживана потужність | 30 W |
| Тривалість включення | 30 % |
| Мін. поперечний перетин жил | 0.75 mm² |
| Кількість жил кабелю. | 4 cores_UA |
| Робоча температура | -5 - 60 °C |
| Вид захисту | IP30 |
| Ступінь захисту | II |
| Вимикання в кінцевому положенні висунуто | Кінцевий вимикач |
| Вимикання в кінцевому положенні засунуто | електрично, за допомогою електричного струму |
| Вимкнення при перевантаженні | Так |
| Вікна з нижньою підвіскою, відчинення всередину, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з розпашною стулкою, які відчиняються всередину, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з розпашною стулкою, які відчиняються назовні, монтаж на рамі | Так |
| Вікна з верхньою підвіскою, відчинення назовні, монтаж на рамі | Так |


