Електричний лінійний привод GEZE E 212 24 V
Опис та призначення
Електричний лінійний привод для автоматизації пласких фрамужних відмикачів:
- Недороге та просте механізоване рішення з активації кількох ножиць
- Тонке та стримане оптичне рішення оптимально інтегрується у дизайн фасаду
- Ширина відкриття може бути зміненою залежно від довжини ходу та може регулюватися за потреби
- Зупинка для уникнення перевантаження та вбудований кінцевий вимикач, а також хід можуть регулюватися
- Конструктивні вузли, що постачаються в зібраному вигляді, полегшують монтаж
Сфери застосування
- Автоматизація фрамужних відкривачів GEZE OL 90 N, OL 95 та OL 320
- Природна вентиляція фасаду
- Стулки з нижньою підвіскою, що відкриваються всередину
- Встановлення на дерев’яних, ПВХ або металевих вікнах
- Монтаж на рамі
| Розміри | 211 x 30 x 80 mm |
|---|---|
| Необхідна монтажна площа на рамі (мін.) | Вимоги до площі визначаються індивідуально |
| Необхідна монтажна площа на стулці (мін.) | Вимоги до площі визначаються індивідуально |
| Сила стиснення | 1500 N |
| Сила опору | 1500 N |
| Робоча напруга | 24 V DC |
| Використання струму | 1.2 A |
| Споживана потужність | 29 W |
| Тривалість включення | 25 % |
| Мін. поперечний перетин жил | 2.5 mm² |
| Кількість жил кабелю. | 3 cores_UA |
| Робоча температура | -20 - 60 °C |
| Вид захисту | IP42 |
| Спосіб скорочення ходу | Механічні |
| Вимикання в кінцевому положенні висунуто | Кінцевий вимикач |
| Вимикання в кінцевому положенні засунуто | Кінцевий вимикач |
| Вимкнення при перевантаженні | Так |
| Вікна з нижньою підвіскою, відчинення всередину, монтаж на рамі | Так |


