Електропривод вогнезатримувальних клапанів Belimo BLF24
Опис та призначення
Принцип дії
Під час переміщення заслінки клапана в нормальне робоче положення зводиться поворотна пружина.
У разі припинення подачі живлення енергія, запасена в пружині, повертає заслінку в охоронне положення. Привід не потребує кінцевих вимикачів і захищений від перевантажень.
Система сигналізації
Привід обладнано двома фіксованими мікроперемикачами для сигналізації кінцевих положень. Проміжне положення приводу показує механічний індикатор (стрілка).
Ручне керування
Можливе ручне керування клапаном, а також фіксування його в будь-якому положенні. Розблокування здійснюється або вручну шестигранним ключем із комплекту постачання, або автоматично під час подавання живлення.
У комплект входить перехідник для встановлення на вал квадратного перетину 12/10 мм.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Артикул | BFN24 |
| Напруга живлення | 24 В ~ 50/60 Гц |
| Діапазон номінальної напруги | AC 19,2...28,8 В / DC 21,6...28,8 В |
| Розрахункова потужність | 6 ВА |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Кабель живлення/керування | 1 м, 2×0,34 мм² |
| Кабель допоміжного перемикача | 1 м, 6×0,75 мм² |
| Напрямок повороту | Вибирається стороною установки на клапан (L/R) |
| Час повороту (двигун) | 60 с |
| Час повернення (пружина) | 20 с при -10...+55 °C / <60 с при -30...-10 °C |
| Крутний момент (двигун) | 9 Н·м |
| Крутний момент (пружина) | 7 Н·м |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура експлуатації | -30 … +55 °C |
| Температура зберігання | -40 … +70 °C |
| Вага | 1400 г |
Відео товару
Файли, Інструкції, Настанови
запитом


