Електропривод клапанів димовидалення Belimo BLE24
Опис та призначення
Принцип дії
Переведення заслінки клапана в положення ВІДКРИТО або ЗАКРИТО здійснюють за допомогою зовнішнього керівного сигналу, що передає «фазу» напруги живлення з одного контакту приводу на інший. Привід не потребує кінцевих перемикачів і захищений від перевантажень.
Система сигналізації
Привід обладнаний двома фіксованими мікроперемикачами для сигналізації кінцевих положень. Проміжне положення приводу показує механічний індикатор (стрілка).
Ручне керування
Можливе ручне керування клапаном за допомогою шестигранного ключа з комплекту постачання.
Для версії приводу BE24-12 в комплект поставки входить перехідник для установки на вал квадратного перетину 12/10 мм.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Артикул | BLE24 |
| Напруга живлення | 24 В ~ 50/60 Гц, 24 В = |
| Діапазон номінальної напруги | 19,2...28,8 В ~ / 21,6...28,8 В = |
| Розрахункова потужність | 9 ВА |
| Споживана потужність | 7,5 Вт |
| Кабель живлення/керування | 1 м, 3×0,75 мм² |
| Кабель допоміжного перемикача | 1 м, 6×0,75 мм² |
| Напрямок повороту | Вибирається установкою L/R |
| Час повороту | 30 с |
| Крутний момент (двигун) | 15 Н·м |
| Крутний момент утримання | 20 Н·м |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Температура експлуатації | -30 … +50 °C |
| Температура зберігання | -40 … +50 °C |
| Вага | 1680 г |
Відео товару
Файли, Інструкції, Настанови
запитом


