ППКП Tiras-8 П.1 - Прилад приймально-контрольний пожежний Тірас
Опис та призначення
ППКП Tiras-8П.1 - це приймально-контрольний пожежний прилад з 8 зонами контролю та вбудованим GSM-комунікатором, призначений для цілодобової централізованої пожежної охорони об'єктів.
Забезпечує моніторинг пожежних сповіщувачів, керування оповіщувачами, передавання сигналів на ПЦПС, автоматичні засоби протипожежного захисту та ПУіЗ «Тірас-1», а також SMS-інформування через мережу GSM.
Прилад відповідає вимогам ДСТУ EN 54-2 та ДСТУ EN 54-4; розширення функціоналу здійснюється за рахунок сумісних модулів згідно офіційної документації.
Особливості
-
8 зон контролю - підтримка до 8 зон пожежної сигналізації з можливістю підключення до 32 сповіщувачів у кожній зоні.
-
Вбудований GSM-комунікатор - передавання сповіщень на ПЦПС через GSM/CSD та GSM/GPRS, підтримка 2 SIM-карт з автоматичним перемиканням та роботою за протоколами «Мост» і «Глобус».
-
SMS-інформування - надсилання повідомлень про основні події (пожежа, несправність, живлення тощо) на до 4 номерів мобільного зв'язку.
-
Три режими верифікації спрацювання - програмні режими підтвердження тривоги для зниження хибних спрацювань.
-
Підтримка різних типів сповіщувачів - можливість використання пожежних сповіщувачів різних виробників та типів підключення з контролем ліній.
-
Модульне розширення - сумісність з модулями МРЛ-2.1, МРЛ-2.1 BOX, МРЛ-2.2, МРЛ-8/M-OUT8R, МКІ, ПКІ «Тірас», ПУіЗ «Тірас-1» для збільшення кількості виходів, зонування оповіщення, реалізації напрямків пожежогасіння та віддаленого керування.
-
Іскробезпечні кола з МБІ-2 - у комплекті з модулем МБІ-2 прилад забезпечує іскробезпечні кола рівня «ib» відповідно до ДСТУ EN 60079-0 та ДСТУ EN 60079-11 (для встановлення поза вибухонебезпечних зон).
-
Надійність та ресурс - середній наробіток на відмову не менше 40 000 год, строк служби не менше 10 років.
| Шлейфи | 8 |
|---|---|
| Напруга в зоні/шлейфі | 11 - 12.5 В |
| Кількість оповіщувачів в зоні | 250 Ом |
| Час реакції на тривогу | 0.4 с |
| Особливості | Вбудований GSM/GPRS комунікатор та місце для розміщення двох SIM-карт для зв’язку з ПЦС; Можливість SMS-оповіщення на 4 номери по визначеним подіям на об’єкті; Два вбудованих програмованих виходи типу «відкритий колектор»; Вбудований універсальний вхід; П |
| Живлення | 220В; 30 ВА; 0,12 А |
| Резервне живлення | місце під АКБ 7 Аг; ток режим черговий / тривога: 170/230 мА |
| Робоча температура | -5°С - +40°С |
| Розміри | 281х226х85 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 235 x 90 x 300 мм |
| Вага брутто | 1.76 кг |
Відео товару
-
Неадресні протипожежні системи Tiras П


