Модуль газового пожежогасіння МГП Імпульс-14-Т-ПТП-ЕКМ трубного виконання
Опис та призначення
Місткість балона модуля: 14,0+0,5, 22,5±0,5 л
Кріплення: універсальне на стіну чи стелю
Захисний ковпак: у комплекті
Область застосування: захист фальш-підлоги, фальш-стелі, вибухонебезпечних приміщень, приміщень захаращених обладнанням
Модулі газового пожежогасіння Імпульс трубного виконання призначені для захисту фальшпідлоги, фальш-стелі або об'ємів, у яких установка модулів пожежогасіння неможлива.
МАСОГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ІМПУЛЬС-14-Т | ІМПУЛЬС-22-Т | |
| Місткість модуля | 14 л | 22,5 л |
| Вага модуля у зборі з кронштейном кріплення без захисного ковпака | 11,9 кг |
14,4 кг |
|
Габаритні розміри модуля з ковпаком у зборі: - Висота - Діаметр |
477 мм 356 мм |
528 мм 356 мм |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Робочий тиск при 20 0С | 25 бар |
| Діаметр умовного проходу ЗПП | 18 мм |
| Тривалість випуску вогнегасної речовини | до 10 с |
| Залишок вогнегасної речовини, не більше | 5 % |
| Тиск спрацьовування мембранного запобіжного пристрою | 50±0,5 бар |
ЗАПОВНЕННЯ МОДУЛЯ *
| Хладон 125 (HFC 125) | 12,5 кг | 20 кг |
| Хладон 227ea (HFC 227ea) | 13,5 кг | 22 кг |
| FK-5-1-12 | 14,5 кг | 23 кг |
* Примітка: Кількість ГВР, що зберігається в модулі, визначається на етапі проектування при розрахунку кількості ГВР необхідного для захисту певного об'єму.
| ТИПИ ПУСКУ |
|---|
| Автоматичний пуск здійснюється за рахунок автоматичної пожежної сигналізації (прилад керування пожежогасінням, датчики, СМК тощо). Прилад керування пожежогасінням у разі виявлення пожежі формує імпульс на запуск піротехнічного пускача автоматичного модуля газового пожежогасіння. Піротехнічний пускач у свою чергу руйнує термочутливу колбу з подальшим спрацюванням запірно-пускового пристрою. |
| Автономний пуск відбувається під час перевищення температури навколишнього середовища більше 68 0С. Після чого відбувається відкриття запірно-пускового пристрою та вихід вогнегасної речовини. |
| Дистанційний пуск заснований на пожежній автоматиці та представляє запуск модуля пожежогасіння шляхом активації кнопки запуску на блоці дистанційного керування або ручного пожежного сповіщувача. Після чого відбувається запуск автоматичного модуля пожежогасіння та приладу керування пожежогасінням. |
ПАРАМЕТРИ ПІРОТЕХНІЧНОГО ПУСКАЧА
| Напруга | від 0,9 до 30,0 В |
| Струм спрацьовування | 0,3 А |
| Опір піротехнічного пускача | від 1,4 до 3,0 Ом |
| Ступінь захисту | IP67 |
ПАРАМЕТРИ СИГНАЛІЗАТОРА ТИСКУ
| Напруга | від 48 В -/∼ |
| Тиск спрацьовування | 2 бар |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Контакти у нормальному (робочому) стані | НЗ |
B (горіння рідких речовин),
A (горіння твердих речовин)
Модулі пожежогасіння
- Розміри: 477х356 мм
- Вага: модуль у зборі з кронштейном кріплення без захисного ковпака 11.9 кг
- Місткість балона модуля: 14 л
- Тривалість випуску вогнегасної речовиниТривалість випуску вогнегасної речовини: до 10 с
- Діаметр умовного проходу ЗПП: 18 мм
- Залишок вогнегасної речовини, не більше: 5%
- Тиск спрацьовування мембранного запобіжного пристрою: 50±0.5 бар


