Опис та призначення
Витратомір — це пристрій, призначений для вимірювання витрати рідини у трубопроводі.
Витратомір Вентурі Rapidrop має такі типи під'єднання: встик під зварювання, муфтовий, фланцевий.
100,
150,
200,
65
6,
5,
2 1/2,
3,
4
| Матеріали корпусу | Оброблена вуглецева сталь 1018/1026 або лита вуглецева сталь WCB |
| Клапани | 1/4" латунний кульовий клапан |
| Фланцеві з'єднання | ANSI 150 B16.5, ANSI 300 B16.5 |
| Ідентифікаційна бирка | Полікарбонат |
| Конструкція лічильника | Алюмінієвий корпус |
| Робочий елемент | Діафрагма (Buna Convoluted) |
| Точність | ±2% від повної шкали |
| Максимальна температура | 80ºC (180ºF) |
| Максимальний робочий тиск | 34,5 бар (500 psi) — стикове зварювання, канавка, ANSI 300 19 бар (275 psi) — ANSI 150 |
| Приблизна вага | 1,7 кг (3,75 фунта) |
| Циферблат | 4" — стандартний, 6" — доступний як опція |
