Вогнегасник вуглекислотний Fire Pro ВВК-3.5
Опис та призначення
Fire Pro ВВК-3.5 – переносний вуглекислотний вогнегасник масою 3,5 кг, для захисту приміщень з цінним обладнанням та матеріалами, де використання порошкових вогнегасників може призвести до пошкоджень.
Призначений для гасіння пожеж:
- Клас B (горіння рідких речовин)
- Клас C (горіння газоподібних речовин)
- Клас E (електроустановки під напругою до 1000 В)
Вогнегасник вуглекислотний Fire Pro ВВК-3,5 це:
✔️ Надійна конструкція:
- Спеціальний розтруб для формування струменя
- Запірно-пусковий пристрій важільного типу для швидкої активації
- Можливість перезарядки та відновлення ресурсу
- Міцний сталевий корпус
✔️ Ефективне гасіння:
- Чисте гасіння без залишків та забруднень
- Ідеальний для електронного обладнання та архівних документів
- Розрахований на гасіння пожеж площею до 18 м²
- Відповідність всім вимогам пожежної безпеки
✔️ Зручність використання:
- Простий механізм активації у критичній ситуації
- Повне гарантійне та післягарантійне обслуговування від виробника
- Сертифікована якість та відповідність всім протипожежним нормам
C (горіння газоподібних речовин),
B (горіння рідких речовин)
Полтава,
Одеса,
Миколаїв,
Львів,
Кривий Ріг,
Київ,
Запоріжжя,
Івано-Франківськ,
Житомир,
Дніпро,
Вінниця,
Суми,
Чернігів,
Херсон,
Черкаси,
Тернопіль,
Чернівці,
Ужгород,
Харків
для ресторану,
для магазину,
для офісу,
для квартири,
для будинку
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Вид вогнегасної речовини | Діоксид |
| Масса огнетушащего вещества | 3,5±0,07 кг |
| Експлуатація при температурі | від -20°C до +50°C |
| Термін служби вогнегасника | 10 років |
| Перезарядка | Раз в рік* |
| РОЗМІРИ | |
| Висота | 570 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Вага | 12,3 кг |


