Вогнегасник PYROCOOL ВВПА-400-К водопінний аерозольний кухонний
Опис та призначення
Вогнегасник PYROCOOL ВВПА-400-К водопінний аерозольний кухонний – компактний балончик для оперативного гасіння пожеж на кухні (також можна використовувати в автомобілі, офісі, гаражі та інших місцях, де вистачить такої невеликої маси вогнегасної речовини – 400 мл).
ВВПА-400-К призначений для гасіння загорянь:
- Клас A (горіння твердих речовин: дерево, папір, текстильні вироби, пластмаса)
- Клас B (горіння рідких речовин)
- Клас E (електроприлади та установки під напругою до 1000 В)
- Клас F (рослинні і тваринні олії та жири, які знаходяться в кухонних приладах)
Аерозольний вогнегасник PYROCOOL ВВПА-400-К це:
✔️ Надійна конструкція:
- Компактність: маса – 540 г, об’єм – 400 мл, розміри – 238 × 66 мм
- Унікальна система клапана-сумки для збереження властивостей вогнегасної речовини
- Температурний діапазон від 0°С до +50°С
- Термін придатності 5 років без технічного обслуговування
✔️ Ефективне гасіння:
- Активний охолоджувальний ефект без термічного удару
- Створення захисного шару проти повторного займання
- Відсутність розбризкування горючих речовин під час гасіння пожеж класу F
- Використання в будь-якому положенні
- Проста активація: зняти ковпачок, спрямувати, натиснути на клапан
✔️ Безпека:
- Безпечний для людей, тварин і довкілля
- Не пошкоджує об'єкти захисту
- Легко змивається водою
✔️ Сертифікат України №UA.PN.191.0364-22 від 11.02.2022 та висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 02.01.2020 № 12.2-18-1/18
F (горіння жирів та олій),
B (горіння рідких речовин)
Дніпро,
Житомир,
Запоріжжя,
Івано-Франківськ,
Харків,
Чернівці,
Херсон,
Київ,
Кривий Ріг,
Черкаси,
Львів,
Чернігів,
Миколаїв,
Тернопіль,
Одеса,
Суми,
Полтава,
Ужгород,
Вінниця
для транспорту,
для квартири,
для офісу,
для магазину,
для кухні,
для ресторану
| Технічні данні | |
|---|---|
| Назва | Вогнегасник водопінний аерозольний ВВПА-400-К |
| Тип | Водопінний аерозольний |
| Маса вогнегасної речовини | 0,41 кг |
| Маса вогнегасника | 0,54 кг |
| Місткість | 400 мл |
| Температурний діапазон застосування | від 0 °С до +50 °С |
| Термін експлуатації | 5 років, без перезаряджання |
| Тривалість подавання вогнегасної речовини | не менше 10 с |
| Габарити | 238 × 66 мм |
| Класи пожеж | А, В, F, електрообладнання під напругою до 1000 В |


