Вогнегасник порошковий Fire Pro ВП-50
Опис та призначення
Вогнегасник ВП-50 – професійний пересувний порошковий вогнегасник закачного типу для захисту промислових об'єктів та місць зберігання паливно-мастильних матеріалів. 100-120 м² (в залежності від класу пожежі).
Порошковий вогнегасник ВП-50 (з масою заряду 50 кг) призначений для гасіння загорянь:
- Клас A (горіння твердих речовин)
- Клас B (горіння рідких речовин)
- Клас C (горіння газоподібних речовин)
- Клас E (горіння електроустаткування під напругою до 1000 В)
B (горіння рідких речовин),
C (горіння газоподібних речовин)
Херсон,
Чернігів,
Чернівці,
Ужгород,
Полтава,
Тернопіль,
Суми,
Харків,
Вінниця,
Дніпро,
Миколаїв,
Житомир,
Рівне,
Одеса,
Запоріжжя,
Івано-Франківськ,
Львів,
Кривий Ріг,
Київ
для складу,
для виробництва,
для АЗС
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Вид вогнегасної речовини | Порошок ABC-50 |
| Маса вогнегасного порошку | 50±0,5 кг |
| Експлуатація за температури | від -20°C до +50°C |
| Термін служби вогнегасника | 10 років |
| Перезарядка | Раз на рік* |
| РОЗМІРИ | |
| Висота | 1200 мм |
| Діаметр | 480 мм |
| Вага | 75 кг |


