Вогнегасник порошковий Fire Pro ВП-25
Опис та призначення
Вогнегасник ВП-25– професійний пересувний порошковий вогнегасник закачного типу для захисту промислових об'єктів та місць зберігання паливно-мастильних матеріалів. 50-80 м² (в залежності від класу пожежі).
Порошковий вогнегасник ВП-25 (з масою заряду 25 кг) призначений для гасіння загорянь:
- Клас A (горіння твердих речовин)
- Клас B (горіння рідких речовин)
- Клас C (горіння газоподібних речовин)
- Клас E (горіння електроустаткування під напругою до 1000 В)
C (горіння газоподібних речовин),
B (горіння рідких речовин)
Чернігів,
Черкаси,
Рівне,
Вінниця,
Херсон,
Харків,
Чернівці,
Тернопіль,
Львів,
Ужгород,
Житомир,
Запоріжжя,
Дніпро,
Івано-Франківськ,
Київ,
Миколаїв,
Одеса,
Кривий Ріг,
Полтава
для АЗС,
для складу,
для гаражів та СТО
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Вид вогнегасної речовини | Порошок ABC-50 |
| Маса вогнегасного порошку | 25±0,5 кг |
| Експлуатація за температури | від -20°C до +50°C |
| Термін служби вогнегасника | 10 років |
| Перезарядка | Раз на рік |
| РОЗМІРИ | |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Вага | 50 кг |


