Реле потоку рідини Watts FLU 25
Опис та призначення
Реле потоку Watts FLU-25 різьбового типу. Використовується у системах пожежогасіння виявлення руху води у окремих напрямах гасіння. Застосовується у разі, коли необхідно визначити зону чи гілку гасіння у системі з однією вузлом управління. Реле протоки watts flu25 вкручується в муфту діаметром 25мм – 1 дюйм. Різьблення - трубне. Набір лопаток дозволяє відстежувати рух рідини у трубах діаметром від 50мм до 200мм.
Підключення:
Трубне різьблення 25мм - (1дюйм) для вкручування в муфту 25мм (1дюйм)
Приклади використання:
Приклад №1 - Один вузол управління в 3х-4х поверховій будівлі. На кожному поверсі від 10-100 зрошувачів. Економічно не вигідно робити 3-4 окремі напрями гасіння. Поверхи підключені до одного стояка. При спрацюванні системи неможливо визначити, на якому поверсі пройшло загоряння. Реле протоки Watts Flu-25 необхідно встановити перед врізанням у стояк на кожному поверсі. При такому підключенні ми зможемо визначити поверх, на якому відбулася спрацювання системи.
Приклад №2 - У будівлі 2 крила, але за проектом один вузол управління. Підключаємо реле протоки Flu25 перед врізанням гілок до магістральної труби. Отримані сигнали виводимо на пульт охорони.
| Робоче середовище | вода |
| Похибка перемикання | ± 0,1 бар |
| Температурний діапазон води | від 0 °C до +80 °C |
| Діаметр різьблення | 1/2" |
| Ступінь захисту | IP 64 |
| Макс. робочий тиск | 10 бар |
| Країна виробник | Австрія |
| Розмір | Глибина: 12.00см x Ширина: 12.00см x Висота: 12.00см |
| Вага | 0.50кг |


