Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
ПОДІЇ, НОВИНИ, ПУБЛІКАЦІЇ
UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Антіфаєр - лідер серед інтеграторів систем протипожежного захисту - UBA2022

Компанія «Антіфаєр» стала переможцем премії Ukrainian Business Award 2022 та в черговий раз довела своє лідерство у якості інтегратора систем протипожежного захисту.

Ukrainian Business Award – щорічна премія, яка відзначає найуспішніші компанії в 4-х сегментах бізнесу та 99 видах діяльності на території України! Формування здорового бізнес-середовища, стимулювання чесної конкуренції та полегшення вибору для споживача – наші основні цілі. UBA – не лише статус для компанії, а й гарантія якості для споживачів та підтвердження довіри для партнерів. Незалежна, унікальна методика аналітичного дослідження дає змогу дослідити фінансово-економічні показники компанії, її позиціонування на ринку та простежити динаміку росту. На основі отриманих даних и формується рейтинг, що є об'єктивною оцінкою розвитку підприємства.

Системи протипожежного захисту для бізнесу

Для бізнесу компанія «Антіфаєр» пропонує комплексні рішення ефективного захисту від пожеж, до складу яких можуть входити наступні системи:

Ukrainian Business Award 2022 - комплексні рішення ефективного захисту від пожеж

Інноваційний інтегратор комплексних рішень СПЗ

«Антіфаєр» є інноваційним інтегратором комплексних рішень для систем протипожежного захисту (СПЗ). Компанія здійснює весь спектр послуг по розробці систем протипожежного захисту - проектує, впроваджує та супроводжує інтегровані рішення, що забезпечують ефективний захист бізнесу замовників, та пропонує високоефективні проекти для будь-яких типів інфраструктурних об'єктів з будь-якої галузі економіки країни.

“Наші рішення ефективні та інноваційні, але при цьому прості в обслуговуванні і забезпечують надійність на всіх рівнях. Вони гарантовано на ранніх стадіях здатні виявити осередки виникнення пожежі, що допомагає врятувати людські життя та запобігти пошкодженню майна. ”

Директор (CEO) ТОВ “Антіфаєр”

Реалізовані компанією “Антіфаєр” рішення ґрунтуються на новітніх інформаційних технологіях та сучасних методиках організації та управління системами протипожежного захисту, що включають організаційну та адміністративну складову, бізнес-процеси та передове технічне обладнання.

“Наша місія - захищати життя людей, їх мрії та матеріальні цінності. Наша мета – стати лідируючою компанією в галузі протипожежного захисту та пожежної безпеки. Основна цінність – це наші Клієнти та Партнери. Ми Команда однодумців - постійно підвищуємо професійний рівень наших співробітників, щоб забезпечити на високому рівні якісне, сучасне і творче вирішення завдань. Ми не просто відповідаємо за реалізовані нами проекти та забезпечуємо їх гарантійне обслуговування, а дотримуємося високих стандартів якості виконаних робіт та послуг, тому що дуже цінуємо партнерські відносини з нашими Замовниками та дорожимо своєю репутацією.”

Директор з розвитку ТОВ “Антіфаєр”

Проекти та рішення для будь-яких галузей

Компанія «АНТІФАЄР» має великий досвід та необхідну технічну базу для реалізації систем протипожежного захисту будь-якого масштабу та для об'єктів різних галузей та будь-якого призначення. Так, за останні два роки, компанія виконала проектування на більш ніж 50 різноформатних об'єктах.

“Підтвердженням професійності та кваліфікації наших проектувальників є отримання позитивних експертних оцінок по кожному з них. Свою компетентність також неодноразово підтверджували наші фахівці при здачі комплексу робіт (монтажні, пуско-налагоджувальні) представникам акредитованих органів інспектування.“

Директор (CEO) ТОВ “Антіфаєр”

Технічне обслуговування СПЗ та засобів пожежогасіння

З компанією «Антіфаєр» окрім передових систем захисту ви отримуєте не тільки високу якість виконання робіт з технічного обслуговування засобів пожежогасіння, а й зручність цих послуг.

Компанія пропонує послугу технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників, а також перемотку пожежних рукавів прямо на об'єкті замовника завдяки спеціальним автомобілям, які дозволяють здійснити цей процес мобільно, якісно та в короткі терміни. Ці мобільні пункти технічного обслуговування оснащені всім необхідним технологічним обладнанням, комплектуючими та витратними матеріалами відповідно до ДСТУ 4297-2004 додаток «А».

Звертайтеся до компанії Антіфаєр та отримайте передові системи протипожежного захисту від одного з лідерів ринку України!

Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

Нажаль, ми не змогли відправити Ваш запит з технічних причин.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа.