Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
ПОДІЇ, НОВИНИ, ПУБЛІКАЦІЇ
UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Антіфаєр - краща у галузі пожежної безпеки за версією IBUILD

Компанія «Антіфаєр» в черговий раз довела свої лідерськи якості у галузі пожежної безпеки ставши переможцем премії IBUILD 2022 у номінації “Інтегратор систем протипожежного захисту 2022”.

IBUILD є головною премією України, якою відзначають кращих представників галузі, яка пов'язана з будівництвом та девелоперством.

У цьому році отримати таку нагороду означає підтвердити свої досягнення та визнання професійних здобутків під час воєнного стану!

Попри агресію росії, постійні терористичні обстріли, загрозу масштабного блекауту, цьогорічний IBUILD 2022 відбулося в спеціальному благодійному форматі спільно з благодійним фондом “Батальйон Волонтер”.

Важко було визначити переможців під час війни, коли бізнес зіткнувся з новими викликами. Але, попри все, IBUILD відзначив тих, хто вистояв, тримає економічний фронт, та незважаючи на постійні загрози виконує свої зобов’язання, підтримує захисників і вже сьогодні активно долучається до відбудови сильної України.

Сертифікат IBUILD 2022 Award протипожежного захисту

Компанію «Антіфаєр» було відзначено як інноваційного інтегратора комплексних рішень для систем протипожежного захисту (СПЗ).

Ми здійснюємо весь спектр послуг по розробці систем протипожежного захисту. Розробляємо СПЗ “під ключ”. Це означає, що виконуємо проектування, впровадження та супроводження інтегрованих рішень, що забезпечують ефективний захист бізнесу замовників. Наша компания реалізовує високоефективні проекти для будь-яких типів інфраструктурних об'єктів будь-якої галузі економіки країни.

"Ці рішення дуже ефективні та інноваційні. Вони забезпечують надійність на всіх рівнях і при цьому прості та недорогі в обслуговуванні. Наші СПЗ гарантовано на ранніх стадіях здатні виявити осередки виникнення пожежі, що допомагає врятувати людські життя та запобігти пошкодженню майна.

Реалізовані компанією “Антіфаєр” рішення ґрунтуються на новітніх інформаційних технологіях та сучасних методиках організації та управління системами протипожежного захисту, що включають організаційну та адміністративну складову, бізнес-процеси та передове технічне обладнання. "

Директор (CEO) ТОВ “Антіфаєр”

Для бізнесу пропонуються комплексні рішення ефективного захисту від пожеж, до складу яких можуть входити такі системи:

Ми маємо досвід та необхідну технічну базу для реалізації систем протипожежного захисту будь-якого масштабу та для об’єктів різних галузей та будь-якого призначення.

З компанією «Антіфаєр» окрім передових систем захисту замовник може отримати також якісні робити з їх технічного обслуговування, та ТО засобів пожежогасіння. Хотілося би відзначити зручність цих послуг.

Ми пропонуємо послугу технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників, а також перемотку пожежних рукавів прямо на об'єкті замовника завдяки спеціальним автомобілям. Наші мобільні технічні засоби дозволяють здійснити процес ТО мобільно, якісно та в короткі терміни. Мобільні пункти технічного обслуговування оснащені всім необхідним технологічним обладнанням, комплектуючими та витратними матеріалами відповідно до ДСТУ 4297-2004 додаток «А».

Звертайтеся до компанії «Антіфаєр» та отримайте передові системи протипожежного захисту від одного з лідерів ринку України!

IBUILD 2022 Award - церемонія нагородження

Посилання за темою:

Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

CRM не відповідає на запит.

Зателефонуйте, будь ласка: +38(050)7-44-33-66