Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок

Променевий димовий сповіщувач DOP-6001

Променевий димовий сповіщувач DOP-6001 призначений для виявлення диму на початку пожежі. Особливо підходить для захисту внутрішніх приміщень, в яких можлива поява диму при розгоранні пожежі, і де через велику площу простору необхідна установка більшої кількості точкових димових сповіщувачів. Дані сповіщувачі можуть працювати виключно в лініях пожежної сигналізації виробництва POLON-ALFA: безпосередньо в адресних шлейфових лініях системи POLON 4000, в звичайних лініях системи IGNIS 1000/2000.
Наявність уточнюйте зателефоном
Ціна роздрібна: дізнатися
Ціна оптова: дізнатися
Код товару: 27-324
Виробник: Polon Alfa
Замовити
Встановити

Здійснюємо продаж, монтаж та технічне обслуговування протипожежного обладнання.

Ви можете купити Променевий димовий сповіщувач DOP-6001 оптом або в роздріб.

Про наявність та вартість товару, а також про вартість монтажу протипожежного обладнання дізнавайтесь за телефоном.

DOP-6001_black_0
DOP-6001_black_0
Опис
Характеристики
Фото
Відео
Файли

Опис та призначення

Сповіщувач DOP-6001 складається з передавача та приймача інфрачервоного (ІЧ) світла, розташованих в одному корпусі, і взаємодіючого призматичного рефлектора E39-R8 або рефлекторної панелі 4xE39-R8.

Робота променевого димового сповіщувача заснована на аналізі оптичної прозорості повітря в просторі між сповіщувачем і призменним відбивачем або панеллю призменного відбивача. Якщо в повітрі виявлено певний вміст аерозолю (диму), що знижує оптичну прозорість, то сповіщувач, відповідно до попередньо встановленого порогу чутливості, викличе режим тривоги. Повне припинення променя випромінювання сигналізується як режим несправності, оскільки навіть найбільша концентрація диму в повітрі не викликає повного переривання шляху оптичного променя сповіщувача. Якщо повітря чисте, сповіщувач знаходиться в режимі спокою. Променевий димовий сповіщувач DOP-6001 оснащений вбудованими системами автоматичної компенсації для моніторингу накопичення бруду на його оптичній системі та компенсації умов впливу навколишнього середовища, що забезпечує постійну чутливість сповіщувача та здатність виявляти пожежу протягом тривалого часу. При певному рівні накопичення бруду сповіщувач сигналізує про несправність, що вказує на необхідність проведення робіт з обслуговування та чищення.

Зв'язок між ППК і сповіщувачем здійснюється за допомогою двопровідної адресної лінії виявлення. Сповіщувач оснащений внутрішнім ізолятором короткого замикання. Для нормальної роботи сповіщувача необхідно вирівняти його оптичний шлях. У випадку адресного сповіщувача це здійснюється шляхом ініціювання такого процесу з рівня ППК POLON 4000 або POLON 6000 або натисканням кнопки СТАРТ (розташована на сповіщувачі), якщо сповіщувач працює в режимі звичайний режим роботи.

монтаж

Променевий димовий сповіщувач DOP-6001 і призменний рефлектор або рефлекторна панель встановлюються на протилежних стінах приміщення. На детекторі та панелі рефлектора передбачені спеціальні регулювальні гвинти для точного вирівнювання детектора та рефлектора(ів) на оптичному шляху. У момент вирівнювання траєкторії оптичного променя спрацьовує спеціальний лазерний видошукач. Призменний рефлектор і рефлекторна панель не входять в комплект замовлення і їх слід замовляти окремо.

Примітка

  •  Для тестування детектора слід використовувати тестову фольгу FT-40; для узгодження траєкторії оптичного променя сповіщувача з комплектом рефлектора – використовувати службове дзеркало LS-40 (обидва замовляються окремо).
  •  Найвищу чутливість можна отримати, встановивши її поріг на 18%.

Характеристики товару

Тип

адресний, звичайний, лінія

Категорія

працювати в нормальних умовах

Тип

дим

Робоча напруга

10,5 В постійного струму - 24 В постійного струму

Споживання струму спокою

макс. струм споживання детектора від звичайної лінії 2,2 мА або 5 мА

Струм споживання в режимі тривоги

20 мА

Виявлені пробні пожежі

TF1 до TF5 і TF8

Адресація

автоматичне кодування адреси з панелі керування

Діапазон робочих температур

від -25°C до 55°C

Відносна вологість

до 95% при 40°C

Розміри детектора з базою

84 x 128 x 79 мм

вага

0,35 кг

Колір корпусу

білий

Інші параметри

Робоча дальність з блоком відбивачів 4xE39-R8 - від 50 до 100м, Робоча дальність з відбивачем E39-R8 - 5 до 50м, Пороги чутливості - 18%, 30%, 54%, Кількість детекторів на умовній лінії - 1, Харчування лазерної указки - Акумулятор 6F22 9V

Галерея товару

  • DOP-6001_black_0

Відео товару

Ще немає завантажених відео для цього товару

Файли, Інструкції, Настанови

Ще немає завантажених файлів для цього товару

Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

Нажаль, ми не змогли відправити Ваш запит з технічних причин.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа.