Пожежна панель (ППКП) Bosch FPA 1200
Опис та призначення
Особливості та переваги:
- простота розширення двох шлейфів з допомогою другого модуля LSN 0300 A;
- можливість підключення до 254 елементів (127 на шлейф);
- до трьох віддалених клавіатур для дистанційної роботи (через CAN чи Ethernet);
- автовизначення модулів та підключення модулів під час роботи;
- послідовний інтерфейс системи мовного аварійного оповіщення Bosch (EVAC).
| робоча напруга | Від 20 В до 30 В пост. струму |
| Елемент відображення | 14,5 см (5,7”) кольоровий РК-дисплей |
| Елемент управління | Сенсорний екран |
| Інтерфейси | Ethernet USB RS232 |
| Входи | 2 |
| Розміри (ВхШхГ) | 638 мм х 440 мм х 149 мм |
| Маса | 20 кг |
| Робоча температура | Від – 5 до + 50 |
| Температура зберігання | Від – 20 до +60 |
| Ступінь захисту оболонки по ШУС 60529 | IP30 |


