Контролер панелі Bosch MPC-8000-B
Опис та призначення
Основний контролер панелі (сенсорний РК-дисплей, 2xCAN, USB, RS-232, Ethernet - центральний елемент системи з дружнім інтерфейсом користувача і інтегрованим сенсорним РК-дисплеєм високої роздільної здатності) серії FPA-5000
| робоча напруга | від 20 В до 30 В постійного струму |
| Макс. струм споживання | |
| • У спокої 120 мА при 24 В пост. струму | |
| • У тривозі 205 мА при 24 В пост. струму | |
| Живлення PRS 0002 A | |
| • Робоча напруга 5 В пост. струму ± 4,5% | |
| • Струм споживання Макс. 500 мА | |
| Макс. довжина лінії при мережному підключенні | 1000 м залежить від конфігурації, топології та типу кабелю |
| Елемент відображення | РК-дисплей 14,5 см (5,7") |
| Елемент управління | Сенсорний дисплей |
| Фіксовані елементи керування | 22 клавіші |
| Фіксовані елементи індикації | 11 світлодіодів |
| Інтерфейси | CAN1, CAN2, Ethernet, USB, RS232, 2 сигнальних входу |
| Розміри (В x Ш x Г) | 190 мм x 404 мм x 60 мм |
| Активна поверхня (X Ш) | 127,5 мм x 170 мм |
| Вага | прибл. 2 кг |
| Робоча температура | від -5 °C до +50 °C |
| Допустима температура зберігання | від -20 °C до +70 °C |


