Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
ПОДІЇ, НОВИНИ, ПУБЛІКАЦІЇ
UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Компанія Антіфаєр приєдналася до КБУ

22 серпня 2022 року компанія Антіфаєр стала членом КБУ - Конфедерації будівельників України.

Конфедерація будівельників України

КБУ - це найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

За роки існування Конфедерація стала відомою та впливовою організацією, до складу якої входять понад 700 будівельних холдингових компаній і професійних об’єднань та має свої представництва в усіх регіонах України.

Антіфаєр - інноваційний інтегратор комплексних рішень у галузі пожежної безпеки та систем протипожежного захисту (СПЗ).

Компанія здійснює весь спектр послуг по розробці СПЗ - проєктування, впровадження та супроводження інтегрованих рішень, що забезпечують ефективний захист бізнесу замовників завдяки високому професіоналізму та технічній експертизі співробітників.

Антіфаєр розробляє СПЗ для об’єктів будь-яких масштабів – від невеликих офісних приміщень і до великих виробничих, складських приміщень, логістичних або торговельних центрів. До об'єктів різних галузей та різного призначення можуть пред'являтися особливі вимоги щодо пожежної безпеки, тому використання типових галузевих рішень дозволяє компанії істотно економити кошти та час клієнта. Типовий проєкт системи протипожежного захисту необхідно лише трохи доопрацювати і можна починати будівництво.

Ми проектуємо, розробляємо, монтуємо та супроводжуємо комплексні СПЗ, до складу яких можуть входити наступні системи:

Місія Антіфаєр – захищати життя людей, їх мрії та матеріальні цінності. Мета – стати провідною компанією в галузі протипожежного захисту та пожежної безпеки. Основна цінність – це Клієнти та Партнери.

Компанія постійно підвищує професійний рівень своїх співробітників, щоб забезпечити на високому рівні якісне, сучасне і творче вирішення завдань. Антіфаєр не просто відповідає за реалізовані проєкти та забезпечує їх гарантійне обслуговування, а й дотримується високих стандартів якості виконаних робіт та послуг.

Для нашої компанії немає нерозв'язних завдань - вона готова запропонувати високоефективні рішення для будь-якої з галузей економіки країни, і є експертом для багатьох типів інфраструктурних об'єктів.

За останні два роки, компанія виконала проєктування на більш ніж 50 різноформатних об’єктах. Підтвердженням професійності та кваліфікації проєктувальників компанії є отримання позитивних експертних оцінок по кожному з них.

Також у портфелі компанії понад 300 реалізованих проєктів пожежного захисту. Для багатьох об'єктів фахівці Антіфаєр розробляли індивідуальні концепції протипожежного захисту, здійснювали професійний консалтинг та протипожежний супровід при проєктуванні, будівництві та прийманні об'єктів в експлуатацію.

Звертайтеся в компанію Антіфаер, і наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть обрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу, професійно і в найкоротші терміни виконають проектування, монтаж і пуско-налагодження, та забезпечать якісне технічне обслуговування систем протипожежного захисту.

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Замовити розробку СПЗ від надійного партнера

Залиште Ваші дані та отримайте найкращу пропозицію

Надамо безкоштовну консультацію та запропонуємо інноваційне рішення за адекватною ціною

Замовити
Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

Нажаль, ми не змогли відправити Ваш запит з технічних причин.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа.