Аспіраційний димовий сповіщувач Bosch FAS-420
Опис та призначення
- Висока стійкість до помилкових тривог завдяки інтелектуальній обробці сигналу
- Інноваційний контроль повітряного потоку, включаючи контроль на засмічення аж до кожного отвору та розрив трубопроводу
- Процес введення в експлуатацію спрощений завдяки автоматичній ініціалізації
- Простота проектування трубопроводу за рахунок застосування запатентованих плівок, що знижує забір повітря
- Підтримка функцій кільцевого шлейфу LSN у разі обриву проводів або короткого замикання завдяки двом інтегрованим ізоляторам
Завдяки інноваційній технології виявлення джерела пожежі вдається точно визначити місцезнаходження пожежі.
Також існує схожа модель: серії FAS-420-TM, які були спеціально розроблені для підключення до модульних пожежних панелей виробництва Bosch, і мають покращені характеристики технології LSNi:
– Гнучкий вибір топології шлейфу, включаючи Т-відгалуження без використання додаткових відгалужувачів .
– Підключення до 254 елементів LSN improved на кожен кільцевий або радіальний шлейф.
– Можливість використання неекранованого кабелю.
Серія FAS-420-TM також має всі існуючі переваги технології LSN. Службова інформація та повідомлення про несправності можуть відображатись на робочому дисплеї пожежної панелі.
Усі сповіщувачі димові аспіраційні серії FAS 420 TM оснащені світлодіодними індикаторами робочого режиму, несправності та основної тривоги, а також мають інфрачервоний діагностичний порт.
Моделі FAS 420 R і FAS-420 RVB додатково мають п'ятизонний індикатор, що вказує місце займання. Модель FAS 420 TM RVB також оснащена індикатором передтривоги та 10-сегментним індикатором рівня диму. Виявлення джерела пожежі Інноваційна технологія виявлення джерела пожежі дозволяє визначити місцезнаходження пожежі завдяки контролю п'яти окремих зон. Для підвищення ефективності реагування місце пожежі може бути ідентифіковано, наприклад, за допомогою імпульсних ламп FNS-420-R LSN, призначеним різним контрольованим областям.
аспіраційні
| Вага (г) | 1500 g |
| Допоміжний струм (ма) | 285 mA |
| Матеріал | Пластик |
| Відносна вологість при роботі (без конденсації) (%) | 10 - 95% |
| Споживання струму локальною мережею безпеки (LSN) (ма) | 6.25 mA |
| Пусковий струм (ма) | 400 mA |
| Температура температури (°C) | -20 - 60 ° C |
| Робоча напруга (У пост. струму) | 15 – 33 VDC |
| Розміри (В x Ш x Г) (мм) | 292 x 200 x 113 мм |
| Світлодіодна індикація | Різнокольоровий |
| Колір індикатора | Червоний; Жовтий; Зелений |


