Антіфаєр
Save lives and dreams!
Зв'язатися
Замовити зворотній зв`язок
ПОДІЇ, НОВИНИ, ПУБЛІКАЦІЇ
Ми увійшли до переліку кращих українських підприємств та довела свої лідерські позиції
Розрахунок вартості встановлення та обслуговування системи протипожежного захисту вашого об'єкту
Крок 1 з 3
Далі »
« Назад
Далі »
« Назад
Зачекайте, йде відправка даних!

Антіфаєр стала Компанією року 2021

Компанія «Антіфаєр» увійшла до переліку кращих українських підприємств та довела свої лідерські позиції у галузі протипожежного захисту, набувши статусу «Компанія року 2021».

Нагадаємо, що ця номінація щорічно надається Всеукраїнським галузево-аналітичним центром кращим національним товаровиробникам та провідним компаніям галузі.

Сертифікат «Компанія Року» підтверджує вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства на основі даних за попередній фінансовий рік.

Що ж дозволило ТОВ «Антіфаєр» досягти високих фінансово-економічних показників та увійти в Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств 2021 року?

Компанія здійснює весь спектр послуг в сфері систем протипожежного захисту - проектування, монтаж, технічне обслуговування систем протипожежного захисту для об'єктів будь-яких масштабів - від невеликого офісного приміщення до великих виробничих, складських або торговельних будівель.

При цьому використовуються новітні інформаційні технології та сучасні методики організації та управління системами протипожежного захисту, що включають організаційну та адміністративну складову, бізнес-процеси та передове технічне обладнання. Розроблені рішення та пропоноване обладнання ефективні та інноваційні, але при цьому прості в обслуговуванні і забезпечують надійність на всіх рівнях. Вони гарантовано на ранніх стадіях здатні виявити осередки виникнення пожежі та надійно запобігають поширенню полум'я, диму та токсичних газів, що допомагає врятувати людські життя та запобігти пошкодженню майна.

Для «Антіфаєр» немає нерозв'язних завдань – завжди готові запропонувати високоефективні рішення для будь-якої з галузей економіки країни, і є експертами для багатьох типів інфраструктурних об'єктів.

Місія компанії - бути в Україні беззаперечним лідером у галузі протипожежного захисту, який завдяки своїй глибокій компетенції розробляє інноваційні рішення в галузі пожежної безпеки, захищаючи життя людей, їх матеріальні та інтелектуальні цінності та мрії.

Залиште свої контакти та отримайте унікальну пропозицію співпраці!
Натискаючи кнопку «надіслати», ви погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.
Також ми можемо надати Вам консультацію у чаті за допомогою мессенджера:
Telegram
Перевірка та відправка даних
...Відправляємо ваш запит...

Дякуємо!

Ваш запит відправлено!

Гарного дня! Бережіть себе та Україну!

Упс! Помилка відправлення!

Нажаль, ми не змогли відправити Ваш запит з технічних причин.

Зателефонуйте нам або напишіть електронного листа.